Jump to content

Userr

Pasjonat
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Userr

Informacje

 • First name
  Mateusz
 • Location
  Koszalin

Car

 • Car model
  A4 B7
 • Car body
  Sedan
 • Year of production
  2006
 • Engine
  1.8 T
 • Engine code
  BFB
 • Drive
  quattro
 • Gearbox
  Manual
 • Fuel
  PB

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć, podepnę się pod ten temat. Potrzebuje wymiary tylnego tłoczka w moim aucie, chcę zamówić zestaw naprawczy (ręczny nie odbija). Tarcze na tyle mam 255 mm.
 2. Ja wyczyściłem całą odmę, aż do wlotu powietrza. Separator też. Nie demontowałem tylko pionowej rurki, bo nie chciała wyjść, ale ją przedmuchałem i przepłukałem benzyną ekstrakcyjną i efekty jak na filmie.
 3. Zaworek sprawny. Trudno powiedzieć czy zasysa, nie stawia jakiegoś dużego oporu przy podnoszeniu, ale nie podskakuje cały czas jak widać.
 4. Ok, wymieniłem kolanko i przeczyściłem na tyle ile mogłem całą odmę. Najgorzej zanieczyszczona była ta rurka pionowa idąca za trójnikiem. Zobaczcie czy korek od wlewu oleju ma się tak zachowywać? Wiem, że ma podskakiwać, ale mój po kilku sekundach przestaje. video-1566489713 - Streamable STREAMABLE.COM Check out this video on Streamable using your phone, tablet or desktop.
 5. A czy ktoś z Was się orientuje co to jest (to co na filmie dotykam ręką)? Znajduje się pod tym grzybkiem od odmy po drugiej stronie silnika. video-1566330103 - Streamable STREAMABLE.COM Check out this video on Streamable using your phone, tablet or desktop. Wydaje mi się, że z niego też coś cieknie, gdyż pod nim mam taką plamę
 6. Właśnie ori na necie nie mogę w ogóle znaleźć, a do aso mam dość daleko
 7. Może zakupić teraz z Febi lub Metzger, widzę że cena większa, ale czy jakość też?
 8. W listopadzie wymieniałem kolanko 06A103213F. Kilka dni temu zauważyłem brud olejowy na nim, a po dotknięciu lekkie pęknięcie z jak na razie jednej strony. Od wymiany kolanka zrobiłem 3-4 tysięcy kilometrów i znów pękło? Trzeba wymienić to jak najszybciej, bo ostatnio przez zwlekanie powstało za duże ciśnienie i było po oleju. Jakiej firmy kolanka zamawiacie? Pękło w tym miejscu, więc akurat za mosiężną tuleją...
 9. Cześć wam. O co dokładnie z tym chodzi? Świeci się cały czas tryb ECON bez możliwości wyłączenia. VAG pokazuje błąd: 00819 - High Pressure Sensor (G65) 30-00 - Open or Short to B+ Pomiar grupy 001 - wartości w ogóle się nie zmieniają, ale może dlatego, że nie mogę w ogóle włączyć klimatyzacji? Bezpiecznik nr 1 i 6 sprawdzony.
 10. Chcę wymienić i przepłukać płynem TOTAL LHM PLUS, ale mam taki korek jak poniżej. Lać czy nie?
 11. Po dwóch miesiącach od zakończenia wycieku z simeringu (którego nie wymieniałem) postanowiłem wymyć te pozostawione ślady oleju na rozrządzie środkiem do mycia silników i spłukałem wodą. Ponownie przez dwa dni lekko ciekło z koła zębatego i po tym czasie znowu jest sucho. ?‍♂️
 12. W A3 miałem jedną linkę, w volvo jedną linkę, a teraz jak czytam to w A4 powinny być dwie, a także mam jedną...
 13. Bardziej mi chodzi o to, czy fabrycznie montowali na jedno koło?
 14. Czy w A4 B7 1.8T Quattro ręczny działa tylko na jedno koło - lewe tylne? U mnie na prawym nie ma linki. ?
 15. Witam, mam dziwną sytuacje. Piszczy mi lewe tylne koło przy skręcie w lewo (nawet nie wielkim) i też nie zawsze. Jazda na wprost i skręt w prawo nie wywołuje pisku. Co to może być? EDIT: Rozwiązałem problem dawno, ale dziś przypomniało mi się o temacie. Okazało się, że ręczny nie puszczał w jednym kole. To piszczenie to tarcie klocka (a raczej jego resztek) o tarczę. Tłoczek hamulca jest zapieczony. Odbiłem ręczny manualnie i jest ok. Czeka mnie jeszcze naprawa tego tłoka. Dlaczego piszczało tylko przy skręcie w lewo? Nie wiem.
×
×
 • Create New...