Jump to content

nyper1

Pasjonat
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About nyper1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. czy wymieniałeś może zbiorniczek wyrównawczy? sprawdz czy w ten mały krócieć w zbiorniczku jest drożny, u mnie w nowym zbiorniczku był zaślepiony, przez takie g.. można przegrzać silnik. spróbuj też wyjąć całkowicie termostat, lub w jakimś starym nawiercić otworek fi 5mm i wtetdy sprawdzić czy temperatura nie rośnie.
 2. Klima nie działa? możesz polać wodą to miejsce, lub jakimś płynem pieniącym aby się upewnić czy to na pewno skraplacz klimatyzacji a nie chłodnica, naprawić możesz sam, ściągnij sobie książke w pdf Audi a4 sam naprawiam, wcześniej jak się upewnisz że to skraplacz a nie chłodnica to podjedz do serwisu klimatyzacji i niech spróbują odciągnąć czynnik, później przy nabiciu zapłacisz mniej, ale to mało prawdopodobne że uda się coś odzyskać.
 3. nyper1

  Naprawa Klimy

  sprawdź sprzęgiełko w starej spręząrce, może też wylać stary olej i wlać nowy, (odpowiednią ilość ), dostęp do sprężarki nie jest bardzo zły jak nie będzie chodzić to wtedy szukaj innej.
 4. to jest ślad po mazaku, prawdopodobnie wskazuje kolor dyszy rozprężnej.
 5. Witam, Czy ktoś montował taką plecionkę jak na zdjęciu https://kreft.pl/sklep/index.php?id_product=14222&controller=product Ma ona pasować do 1.8 czy 1.8T i znacznie ułatwić montaż bez wyciągania rury z katem itd. problem tylko taki że jak patrzyłem na oryginalny wydech to zaraz za plecionką jest uchwyt ze sprężyną taki wieszak i raczej ta rura nie da się nałożyć bo będzie wadzić o ten uchwyt który jest blisko złącza.
 6. Witam, Dziwny tytuł ale i dziwna sytuacja, po wymianie termostatu który otwierał się za wcześnie i silnik był nie dogrzany 65-70C przez dwa tygodnie było ok czyli trzymał 90C . Po wymianie płynu i przepłukaniu układu temperatura wzrosła do 100-110 i może rosnąć. Wymienione cztery termostaty 2xoryginał, whaler, ,mahle. Wygląda tak jakby termostaty się nie otwierały, W garnku otwierają się przy około 100C wszystkie, nie spotkałem żadnego ktory przy 87 by się otwierał. Rozwierciłem jeden termostat (otworek 4-5mm) i temperatura nie wzrasta już ponad 96-97C, A podczas jazdy trzyma 85-90. Co może być przyczyną? wyjmując termostat wirnik pompy jest sztywno i obraca się po uruchomieniu silnika.
 7. prawidłowe wskazania temperatury są na kanale 49 w twoim roczniku na kanale 50 temperatura rośnie liniowo i dochodzi do 90 i tak zostaje nie ma to związku z rzeczywistymi wartościami, odwrotnie jest w starszych rocznikach
 8. Możesz kupić silnik na przyszłość a ten dojechać jeszcze.
 9. te "stare graty" są lepsze niż nie jedno dużo młodsze auto. Jasne że będą się tak bronić bo nie mają innego wyjścia. Auto poza tym musiało być sprawne jeśli podejmowali się zakładania LPG. Nie może być tak żę odbierasz samochód i za chwilę czy po kilku dniach taka awaria głowicy, nawet gdyby żle wystroili instalację to przez ten czas nic by się nie uszkodziło. Przy zapowietrzeniu to może 0.5 l wejdzie ale nie 3-4 l.
 10. Jeżeli ta hamownia to osobny zakład to nie wiem jaki mieli w tym interes zeby dawać jakieś rabaty , chyba że ten co podnosił moc jest jakimś ich znajomkiem, powinieneś też dostać jakiś papier z tej hamowni i informację w jakim stanie był silnik czy zostało coś zrobione. W każdym razie powodzenia, a negatyw to za mało oni mają w d... takie negatywy, powinni zwrócić pieniądze.
 11. Dem6nek twoja teoria jest prawdopodobna, ale dlaczego tak wybrałeś że gazownicy sami jechali na chip-tuning ? wybrałeś zestaw all-in-one? a tak w temacie to zbiornik 650-250 w avant b5 jest za duży wystaje kilka cm i podłoga się nie kładzie idealnie, czy w b6 lub b7 wnęka na koło jest większa?
 12. nyper1

  do usunięcia

  temat do usunięcia
 13. nyper1

  do usunięcia

  temat do usunięcia
×
×
 • Create New...