nyper1

Pasjonat
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O nyper1

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. nyper1

   te "stare graty" są lepsze niż nie jedno dużo młodsze auto. Jasne że będą się tak bronić bo nie mają innego wyjścia. Auto poza tym musiało być sprawne jeśli podejmowali się zakładania LPG. Nie może być tak żę odbierasz samochód i za chwilę czy po kilku dniach taka awaria głowicy, nawet gdyby żle wystroili instalację to przez ten czas nic by się nie uszkodziło. Przy zapowietrzeniu to może 0.5 l wejdzie ale nie 3-4 l.
  2. nyper1

   Jeżeli ta hamownia to osobny zakład to nie wiem jaki mieli w tym interes zeby dawać jakieś rabaty , chyba że ten co podnosił moc jest jakimś ich znajomkiem, powinieneś też dostać jakiś papier z tej hamowni i informację w jakim stanie był silnik czy zostało coś zrobione. W każdym razie powodzenia, a negatyw to za mało oni mają w d... takie negatywy, powinni zwrócić pieniądze.
  3. nyper1

   Dem6nek twoja teoria jest prawdopodobna, ale dlaczego tak wybrałeś że gazownicy sami jechali na chip-tuning ? wybrałeś zestaw all-in-one? a tak w temacie to zbiornik 650-250 w avant b5 jest za duży wystaje kilka cm i podłoga się nie kładzie idealnie, czy w b6 lub b7 wnęka na koło jest większa?
  4. nyper1

   temat do usunięcia
  5. nyper1

   temat do usunięcia
  6. nyper1

   przekaźnik sprawny, szukam teraz schematu klimatyzacji, tzn połączeń elektrycznych.
  7. nyper1

   1995, panel z wypukłymi, najstarszy 8D0 820 043 D
  8. nyper1

   Czynnik uzupełniony ,brakowało 100g, a ten czujnik przy dyszy to można zmostkować? ma dwa piny. co do czujników płynu i temp zew to działają poprawnie,tzn wskazania pokrywają się ze stanem faktycznym, brak jest błedów. czy możliwe jest że z panel nie daje sygnału choć snieżynka się świeci?
  9. nyper1

   nie ma błędów w ogóle, zostaje tylko uzupełnienie czujnika, albo Panel klimatronika może nie daje sygnału do sprężarki, jak wykonuje test klimy przez VAG to sprzęgło się załącza.
  10. nyper1

   drugi mam na podmianę, chyba że dwa byłby uszkodzone, mierzone multimetrem zachowują się tak samo, tam są dwa czujniki jeden przy dyszy rozprężnej przy podszybiu ale , jego nie mam na podmianę, a czy można zmostkować taki czujnik żeby wykryć jego wadę?
  11. nyper1

   Witam, Czy śnieżynka zapali się jeżeli brakuje czynnika w układzie?
  12. nyper1

   ale jak by było mało czynnika to by w ogole się snieżynka nie zapalała. sprawdze czynnik ale wydaje mi się że to nie jest przyczyna.
  13. Witam, Po wciśnięciu śnieżynki klima nie załącza się ale śnieżynka świeci się, gdy przewód sygnałowy podepnę bezpośrednio do akumulatora to klima załącza się i chłodzi, Czy to wina czynnika ?, czujnik przy skraplaczu został sprawdzony. Co jeszcze można sprawdzić przed uzupełnieniem czynnika, mineło 2 lata od nabicia.
  14. nyper1

   Bez zdjęć to ten poradnik jest mało warty.