Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi bieda wersja


misiek1980

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Audi jest niestety w gołej wersji A4 B9 1,4TFSI 2016r. sport bez jakichkolwiek dodatkowych opcji. Co można w miarę tanim i możliwie bezinwazyjnym sposobem dodać z wyposażenia? Najbardziej doskwiera mi brak czujników/kamery parkowania. Czy jest możliwość dołożenia Smartphone Interface Audi? Możecie polecić kogoś kto się takimi rzeczami zajmuje w okolicy Kielc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie konkretnie fotki zrobić?

Tak jak pisałem wszystko jest podstawa. Jedynie klima jest auto ale jednostrefowa.

Nawigacji nie ma, tempomatu też nie. Czujników i kamery brak.  

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czaje sie na dowalenie paru ststemow, bo zycie bez nich ciezkie i jedyne co znalazlem tak konkretnie to to miejsce:

http://ppautocenter.pl/doposazanie/

Pewnie wiecej osob bylo by w stanie cos ogarnac ale w neciebna tych modelach i rocznikach znalazlem tylko to. A tak z ciekawosci ile ten golasek kosztowal? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w cenie nowej Skody Octavi w podobnej opcji silnikowej i wyposażeniowej, tyle, że Audica była roczna ale polski salon i znikomy przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się doposażyć wspomniane Audi w jakieś dodatkowe opcje? Sam się nad tym zastanawiam, bo mam również golasa na stoku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2019 o 10:02, urzyk7890 napisał:

Udało się doposażyć wspomniane Audi w jakieś dodatkowe opcje? Sam się nad tym zastanawiam, bo mam również golasa na stoku :)

jakoś temat doposażania umarł w zeszłym roku. W tym roku temat odświeżam i muszę dodać minimum czujniki parkowania, bo ponad dwa lata już jeżdżę sedanem i dalej auta nie czuję. Wcześniej kilkanaście lat jeździłem golfem i tamtym autem można było parkować z zamkniętymi oczami.
Proszę o namiary na ewentualnych szpeców, którzy mi czujniki dołożą. Jestem z Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gościu w okolicach Poznania 607 809 078

pozdrawiam kz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...