wymiana listew ozdobnych "carbon" na drewniane w B

dawajrapa

czy ktos juz przeprowadzal taki zabieg u siebie? wiem, ze z drzwiami nie bedzie wiekszego problemu- sciagniecie boczkow i po sprawie, ale zastanawiam sie jak to wyglada z ta dluga listwa w poprzek kokpitu? ta blenda na srodku tam gdzie radio i klima ma 2 srubki po bokach w szufladzie od radia, wiec tez ok, ale ta szeroka pozostaje chyba tylko podwazyc? obawiam sie tylko ze zatrzaski moga jakos sie ulamac i wpasc gdzies do srodka, co sie wiaze z niepotrzebna, dodatkowa robota... czy ktos wie czy te podluzne listwy z kokpitu (jedna dluga, droga krotka miedzy blokiem kierownicy a drzwiami kierowcy) da sie wyciagnac np. za pomoca srubokreta - podwazanie w miejscach zaczepow?

poczekaj tak zebym cie dobrze zrozumial? masz te listwy "carbonowe" i chcesz zmienic na drewniane? hmm jakos nie wiem jak to skomentowac.. :rotfl: , :eek: , :confused:

a teraz do rzeczy sam probowalem je kiedys sciagnac bo chcialem wymienic na alu. sporos sie z tym meczylem i nie udalo mi sie. w koncu pojechalem do kumpla ktory pracuje w ASO i on zdecydowanie odradzil mi grzebac w tym. jest to niby bardzo trudne mozna wiele zepsuc a w niktorych wypadkach nie wykluczone jest ze ta listwa jest przyklejona.

pozdrawiam.

Kupcie sobie okleiny na allegro i przyklejcie tylko na te listwy (nie oklejać konsoli, bo będzie wioska raczej :)). Albo taki cały arkusz drewnopodobnej naklejki do samodzielnego wycięcia.

Sam planuję coś takiego zrobić. Jak będzie brzydko wyglądać to się odklei i po sprawie :)

Okleina carbono-podobna?? :/ to dopiero wiejsko wyglada :/

sporo sie z tym meczylem i nie udalo mi sie. w koncu pojechalem do kumpla ktory pracuje w ASO i on zdecydowanie odradzil mi grzebac w tym. jest to niby bardzo trudne mozna wiele zepsuc a w niktorych wypadkach nie wykluczone jest ze ta listwa jest przyklejona.

pozdrawiam.

dzieki za info! tego mi bylo trzeba ;) juz sie wyleczylem w takim razie ze zmiany listew ehehe, temat uwazam za zamkniety. pozdro!