Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Jakie springi założyć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jestem tu od jakiegoś czasu ale się zabardzo nie udzielałem i nie jestem zabardzo

oczytany więc pomóżcie koledzy :)

Jakie springi założyć do felg 18 calowych do mojej Audi którą przedstawiam na zdjęciu.

1.9 TDI [AWX] 2001 rok

Teraz są 17 calowe ale mam zamiar je sprzedać i pod 18 chciałbym troszke ją opuścić.

Z góry dziękuje za pomoc

kliknijcie w zdjęcie to sie powiększy ;P

5e70e9c6f529da6cm.jpg

ddb71832b2e69ce9m.jpg

b134b981faa1684dm.jpg

Opublikowano

-35mm

Opublikowano
  • Autor

EWENTUALNIE PODPOWIEDZCIE GDZIE KUPIC SPRĘŻYNKI

Opublikowano

Polecam TEINy, mam kompletny zawias gwintowany i jest nie do w..., pytaj u przedstawiciela www.jdl.pl lub www.tein.pl

Opublikowano
  • Autor

aha i jeszcze jedno - obnizyc przód i tył o tyle samo?? czy różnie??

Opublikowano

może być -35/-35 lub -40/-35

Opublikowano

ja bym obnizyl tyle samo, ale to juz kwestia gustu

Opublikowano
  • Autor

_________________________________________________nie daleko mnie chłop ma zawiechę s-line od B7 2.0 TDi do opchnięcia

7b1adc5baa8dfdad.jpg

numery na przednich amortyzatorach 8E0 413 031DF na tylnych 8E0 513 035T

czy to będzie dobre??

Opublikowano

jezeli to 2.0 TDI a ty masz1,9 to nie ta kategoria wagowa z przodu, bedzie za wysoko :( boberek mial to samo

ale moge sie mylic

Opublikowano
  • Autor

właśnie o tym czytałem, kurde

może Boberek udzieli sie w tej sprawie

nie chcę na darmo kasy wydac w dobie kryzysu

Opublikowano

_________________________________________________nie daleko mnie chłop ma zawiechę s-line od B7 2.0 TDi do opchnięcia

7b1adc5baa8dfdad.jpg

numery na przednich amortyzatorach 8E0 413 031DF na tylnych 8E0 513 035T

czy to będzie dobre??

brać i sie nie zastanawiac :) [br]Dopisany: 10 Marzec 2009, 22:37_________________________________________________Adaho ma identyczne ja mam identyczne :)

BRAĆ !!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj zmierzyłem audi ale specjalnie nowego zdjęcia nie robiłem bo auto brudne jest więc naniosłem wymiary na zdjęcie poniżej

na dzień dzisiejszy audi stoi na alu 15 195/65/15

więc jak bedzie 1BE to będzie zacnie, co??

ff051bce729eebdf.jpg

Opublikowano

tak będzie akurat w sam raz :)

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zrobiłem pomiary autka na zawieszeniu 1BA i kupiłem 1BE od B7 sedan

jutro wkładanie i wrzucenie fotek po :)

a0684e1c90d45d90.jpg

zobaczymy jak to będzie

Opublikowano

profi rysunek :):notworthy: :notworthy: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

profi rysunek :):notworthy: :notworthy: :good: :good: :good:

HE, JESTEM NA CHOROBOWYM WIĘC SIĘ PRZYŁOŻYŁEM[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 14:10_________________________________________________Zawieszenie założone

tutaj fotki http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_moja_a4_nowy_zawias_1be_foty_na_2_stronie-t37262.15.html

Opublikowano

A4 8E, i jak ci sie jeździ na tym zawieszeniu. Też mam zamiar zakupic sobie takie zawieszenie. Mógłbyś luknąc na to http://allegro.pl/item581086417_zawieszenie_oryginalne_audi_a4_s_line_b5_8e_okazja.html

zsawiasik git cena ok tylko brać :)

Opublikowano
  • Autor

Jeździ mi się jak gokartem :naughty:

Nie jest źle :good:

W porównaniu z komfortowymn zawiasem różnica jest bardzo odczuwalna

springi są napewno 1BE amory pewnie też tylko u mnie na przednich amorkach było 3M

niech Ci poda dokładnie numery tych amorów bo na zdjęciu nie widać całego i wrzuć na forum

Opublikowano

Jeździ mi się jak gokartem :naughty:

Nie jest źle :good:

W porównaniu z komfortowymn zawiasem różnica jest bardzo odczuwalna

springi są napewno 1BE amory pewnie też tylko u mnie na przednich amorkach było 3M

niech Ci poda dokładnie numery tych amorów bo na zdjęciu nie widać całego i wrzuć na forum

Napisałem mu mam nadzieje że odpisze szybko, dzwonilem tez do niego i powiedzial ze wyciągnięte zostało z sedana, czy do avanta podejdzie też, i czy warto je kupować.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.