Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 2.5 Tdi BFC, brak mocy, grzechotanie powyzej 2000obr/min

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie Państwa 

Mam pewien problem 

Otóż to wczoraj jechałem autem i było wszystko okey, miał przyspieszenie,  bez spadku mocy, no jechało się jak marzenie

Lecz gdy dzisiaj rano chciałem nim jechać do pracy no jak by stracił pół silnika 

Z tego co mi się udało zauważyć objawy są takie że w ogóle nie ma mocy. Zbiera się teraz jak by ktoś go pchał, powyżej 2000 obrotów coś grzechocze, i nie jest to że strony silnika. Przynajmniej tak mi się wydaje. Na biegu jałowym silnik chodzi cichutko jak na 2.5 Tdi, odczucie mam takie jakby coś się z turbo stało, jakby jej nie doładowywało bo nie słychać jej nawet 

Czy to może być coś ze sterownikiem N75, czy z gruszką, czy to w ogóle nie to

Proszę o jakoś radę dotyczącą tego problemu 

Opublikowano

Napinacz pompy oleju, zjadło zęby na wale korbowym, takie ja miałem objawy.
Nie jeździj , tylko zrzucaj michę i pierwsze co...to napęd pompy oleju do przejrzenia.
remont silnika nie opłacalny więc  działaj za wczasu!!! jeśli jeszcze go masz...

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, GreGoriO napisał:

Napinacz pompy oleju, zjadło zęby na wale korbowym, takie ja miałem objawy.
Nie jeździj , tylko zrzucaj michę i pierwsze co...to napęd pompy oleju do przejrzenia.
remont silnika nie opłacalny więc  działaj za wczasu!!! jeśli jeszcze go masz...

To do wymiany będzie cała pompa oleju? 

Wymieniać odrazu z rozrządem czy nie? 

 

Opublikowano

pompa oleju jest w misce i nie ma nic do rozrządu. ona ma swój własny niezależny łańcuch....i napinacz
czy to jest to??? nie wiem... musisz sam (mechanik) ocenić.

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, GreGoriO napisał:

pompa oleju jest w misce i nie ma nic do rozrządu. ona ma swój własny niezależny łańcuch....i napinacz
czy to jest to??? nie wiem... musisz sam (mechanik) ocenić.

Okazało się że nie było sterowania turbiną 

Dlatego mi się zapaliły kontrolki ESP i ABS, 

Został wymieniony jeden przewód od podciśnienia i usunięty błąd 

Wszystko wróciło do normy 

Temat zamykam 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.