Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Jeśli ktoś będzie się wypowiadał, to proszę w miarę możliwości o napisanie na podstawie których wartości jest dana diagnoza - wszyscy się dzięki temu czegoś nauczymy :hi:

Dynamiczne:

000

dyn000.th.png

001

dyn001.th.png

003

dyn003l.th.png

004

dyn004.th.png

008

dyn008.th.png

010

dyn010.th.png

011

dyn011.th.png

Statczyne:

001

stat001.th.png

003

stat003.th.png

004

stat004.th.png

007

stat007.th.png

013

stat013.th.png

000 BS

stat000bs.th.png

003 BS

stat003bs.th.png

004 BS

stat004bs.th.png

011 BS

stat011bs.th.png

Z góry dziękuję :>

Opublikowano

Auto po czipsie... paliwa dolane wiadrem... powietrza łyzeczką... i to wyglada tak jakby ktos sztangą krecił albo regulacją polozenia kierownic. Jest minimalny problem z regulacja cisnienia doladowania ... lekko przycinajace sie lopatki VTG.

Co do reszty:

zapłon - OK

termostat - OK

dynamiczny kąt wtrysku - OK

EGR - OK

dawki korekcyjne - w normie

Tyle ode mnie :)

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio kilka razy miałem notlauf, stąd logi. Błąd w komputerze 519 (czujnik g71). czipsa nie mam, więc może coś z pompą skoro tak leje?? albo wtryski do wymiany?? poradźcie coś...

Mam jeszcze jedno pytanie - zauważyłem ostatnio dziwne buczenie słyszalne w kabinie - nie jest to żaden z wiatraków klimy, bo słychać to po wyłączeniu nawiewu. Wczoraj jak robiłem logi statyczne okazało się, że buczeć przestaje kiedy wchodziłem vagiem w pomiar w grupie 011 Basic settings. Kiedy przechodzę do innej grupy, lub wyłączam pomiar buczenie wraca. Poza tym czasem po zgaszeniu silnika przez chwile słychać szum. Co to może być???

Co dzieje się z silnikiem bądź innym osprzętem po uruchomieniu 011BS?? Może odpowiedź na to pytanie pozwoli mi zlokalizować źródło buczenia.[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 12:06_________________________________________________No ludzie, nikt nie zechce pomóc??

Opublikowano

Jak robisz 011 BS - ECU wymusza poprzez zawór N75 dwa skrajne polozenia kierownic... zmieniają sie cisnienia w ukladzie wiec ta zmiana moze byc slyszalna jako szum.

Opublikowano

Ostatnio kilka razy miałem notlauf, stąd logi. Błąd w komputerze 519 (czujnik g71). czipsa nie mam, więc może coś z pompą skoro tak leje?? albo wtryski do wymiany?? poradźcie coś...

auto jest po sofcie i to takim nieudanym ... :wink4:

takze zanim zaczniesz cos robic wgraj serie ... co do bledu to bald MAP sensnora ...

sprawdz przewod od rury dolotowej do ECU .

Opublikowano
  • Autor

auto jest po sofcie i to takim nieudanym ... :wink4:

to pewne? da się to sprawdzić VAGiem?? a może to przepływka??

jak wygląda wgranie oryginału? dużo z tym roboty??

Opublikowano

auto jest po sofcie i to takim nieudanym ... :wink4:

to pewne? da się to sprawdzić VAGiem?? a może to przepływka??

jak wygląda wgranie oryginału? dużo z tym roboty??

pewne .. wlasnie to sprawdziles robiac logi [w nich widac ze bylo pozmieniane :wink4:]

co do powrotu do serii ... podjechac do cziptjunera niech wypnie dwie kosci i wsadzi dwie z ori softem ... 30 minut roboty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.