Jump to content
1 1
Baroszq

{BRD} MAM WRAŻENIE ŻE AUTO NIE ZBIERA SIĘ TAK JAK POWINNO.

Recommended Posts

Siemanko. Od 2 miesięcy jestem posiadaczem b7 z 2.0 brd 170 km. Wcześniej jeździłem 1.9 tdi 130 km avf, i w moim odczuciu avf miał lepsze pierd..nięcie nic ten brd. Dodam że na drodze jest problem żeby objechac właśnie b6 1.9 tdi. (egr wycięty dpf prawdopodobnie wyrzucony, puszka jest i sondy ale w kompie brak dpf xd) katalogowo 350 nm ma od 1750rpm ale tak nie jest, w rzeczywistości to coś tam zaczyna jechać przy 2100/2200rpm.  Pod kompem turbo zaczyna dmuchać 2.5 bar przy 2100 rpm. Najlepsze jest to że jak ulepik wstanie odpowiednią noga to jest dzień gdzie zbiera się o niebo lepiej, ale to bardzo rzadko 🙄😥😥

Aha i jeszcze jedna kwestia to auto jest na kołach 235/35/19 czy to może mieć jakiś znaczący wpływ jak ten ulep się zbiera?

Gdzieś tam wyczytałem że one "tak mają" i żeby wgrać program mocniejszy i będzie śmigać. Nie wiem ile w tym prawdy.

Z góry dzięki za odpowiedź 😉

IMG_20190419_191246.jpg

9 minut temu, Baroszq napisał:

235/35/19

Na pewno nie pomagają w osiągach 😛 Porób podstawowe logi dla tdi i skończysz rozmyślania nad tym czy się dobrze zbiera, a może coś go boli itp...

Posted (edited)
W dniu 26.06.2019 o 14:56, przem8 napisał:

Porób podstawowe logi dla tdi i skończysz rozmyślania nad tym czy się dobrze zbiera, a może coś go boli itp...

Podpowiesz jakie logi dokładnie porobić, jakim programem i jak to wygląda w praktyce?

Edited by Baroszq

W dziale diagnostyka masz wszystko opisane, jakie logi, kable i paczka z programami i sterownikami do pobrania.