Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Woda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem ze pelno o tym na forum, ale takiego przypadku jak u mnie nie moglem znalezc. Mam mokry dywanik, miejsce zaznaczone na zdjeciu, tylko jest to obszar koła o srednicy 5-7 cm, reszta do okola suchutka. Mial ktos taki przyladek?? Wszyscy pisza o otoworach w podszybiu lub uszczelce pod kompem ale wtedy by raczej  caly dywanik byl mokry...?

20190627_115335.jpg

Edytowane przez Merdoock

Opublikowano

Przypuszczam, że w tych miejscach masz najbardziej wygniecioną i przetartą od butów wykładzinę i dlatego tylko tam przemokło,  najlepiej sprawdź co jest pod wykładziną  i drożność spustu wody w podszybiu :hi:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Góral65 napisał:

Przypuszczam, że w tych miejscach masz najbardziej wygniecioną i przetartą od butów wykładzinę i dlatego tylko tam przemokło,  najlepiej sprawdź co jest pod wykładziną  i drożność spustu wody w podszybiu 

Ten spust to guma nr 2 z taka wypustka jakby na wezyk?? Czy te zaslepki powinny tu byc a spust gdzie indziej jest?

20190627_124610.jpg

Edytowane przez Merdoock

Opublikowano

Nie to nie są spusty, jak dobrze pamiętam są dwa jeden pod aku a drugi pod serwem, można ręką namacać to taka rurka gumowa

Opublikowano
  • Autor
52 minuty temu, Góral65 napisał:

Nie to nie są spusty, jak dobrze pamiętam są dwa jeden pod aku a drugi pod serwem, można ręką namacać to taka rurka gumowa

Yy kurde ja nie mam zadnych rurek gumowych, pod serwem i tym palstikirm pod aku jest po jednym otworze

20190627_160127.jpg

20190627_160121.jpg

Opublikowano

Tu masz suchutko, to raczej nie jest przyczyną mokrego dywaniku, szukaj dalej a spust wody jest widoczny na 1 zdjęciu pod klemą

20190627_160127.jpg.026f6cba92867afcdc4824c55cf1aaf2.jpg

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Góral65 napisał:

Tu masz suchutko, to raczej nie jest przyczyną mokrego dywaniku, szukaj dalej a spust wody jest widoczny na 1 zdjęciu pod klemą

Dolna obudowe kompa wymienialem w tamtym roku, niby uzywka ale uszczelka w dobrym stanie byla

 

Opublikowano

A płynu chłodniczego Ci nie ubywa?

Ewentualnie sprawdziłbym na kanale czy w tym miejscu nie ma jakiejś niezaślepionej dziury w podłodze

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, piti82 napisał:

A płynu chłodniczego Ci nie ubywa?

Ewentualnie sprawdziłbym na kanale czy w tym miejscu nie ma jakiejś niezaślepionej dziury w podłodze

Plynu nie ubywa

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.