Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Czy nieużywane głośniki mogą ulec uszkodzeniu ?


Rekomendowane odpowiedzi

kable z sygnalem ktore wychodza z radia na glosniki podlaczylem do wzmacniacza, cztery kanaly wyjsciowe w radiu, cztery podwojne kable i cztery kanaly wejsciowe do wzmacniacza, prosciej sie juz nie da tego opisac, to na prawde takie trudne do zrozumienia??, chyba ze to komus musze narysowac. Watson nie wiem co ty mi wyjasnisz albo jak jesli sam nie potrafisz sie domyslec ze puscic kable glosnikowe na wzmacniacz to znaczy kable ktore podlacza sie normalnie do głosnikow podlaczylem do wzmacniacza??? a po drugie jesli bylbym specem od podlaczania wzmacniaczy to bym sie o nic Ciebie nie pytal na forum, nie uwazasz??[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 20:45_________________________________________________a sam problem opisalem, tylko trzeba umiec czytac i rozumiec to co sie czyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie chwila wolnego wiec wypadaloby cos napisac. Wspomnialem o 2 sposobach "puszczenie kabli glosnikowych na wzmacniacz":

a) tradycyjne podlaczenie glosnikow do koncowki mocy we wzmacniaczu za pomoca przewodow glosnikowych;

B) przesyl sygnalu ze zródła dzwieku (za pomoca przewodow glosnikowych) do wejsc wysokonapieciowych we wzmacniaczu;

Wspomnialem tez o 3 sposobach "puszczenia sygnalu na wzmacniacz" (mam nadzieje ze chodzi o przesyl sygnalu ze zrodla do wzmacniacza) :

a) tradycyjny poprzez przewody sygnalowe ;

B) poprzez przewody glosnikowe do wejsc wysokonapieciowych we wzmacniaczu;

c) poprzez adapter HI-LOW (wyjscia glosnikowe u zrodla i wejscia sygnalowe we wzmacniaczu).

Nalezy tez wspomniec o 4 sposobie : poprzez przewod swiatlowodowy do procesora dzwieku a nastepnie poprzez przewody sygnalowe do wzmacniacza.

To chyba wszystkie najbardziej popularne sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja chyba wybralem pierwszy z wymienionych sposobow. ale mam do ciebie pytanie w zwiazku z drugim sposobem. mam we wzmacniaczu jakies dodatkowe 2 wejscia z duza iloscia bolcow w kazdym gniezdzie. czy jak podlacze tedy to jakosc glosu sie poprawi?? skad wziac takie wtyczki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...