Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Lampki boczne do drzwi


redbull

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Znalazlem takie lampeczki na Allegro do A4:

http://allegro.pl/item573527601_lampka_w_boczek_drzwiowy_orginal_audi.html

W swoim autku nie mam oswietlenia w drzwiach ani od spodu (bialego) ani z boku drzwi (czerwonego).

Czy moze mi ktos doradzic czy te lampki z tej aukcji beda pasowaly? Wydaje mi sie ze tak ale wolalbym sie upewnic..

I jeszcze pytanie - czy przewody do drzwi sa juz doprowadzone, ze wystarczy dolozyc tylko lampeczki i wszystko bedzie ok? Czy z kolei trzeba jeszcze dokupic kabelki????

Jesli mozecie kogos polecic kto sie tym zajmuje- jakis warsztat w Warszawie lub okolicach - to dajcie please znac....

Samemu niestety nie znajde czasu zeby nad tym posiedziec..

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. etki biała lampka 8D0 powinna być w bagażniku, a czerwona w tylnych drzwiach. 4B0 nie ma zastosowania w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ta w bagażniku jest czerwono - biała zagięta narożnikowa... więc do bagażnika nie siądzie... te na drzwi zrobię fotkę za dwie godzinki... bo coś mi się nie widzą... chyba że ktoś jest pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos chyba slabo sprawdziles ta ETKE, 8D0 947 415 rzeczywiscie pokazuje do bagaznika, 4B0 wystepuje, ale z kolei wg ETKI jest do oswietlenia schowka, jedynie ta z koncowka 411 jest jako drzwiowa czerwona...[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 22:29_________________________________________________moze sie w sumie okazac ze to sa te same lampki, w sensie maja te same wymiary i mocowania, nie sprawdze bo nie mam tego u siebie, ale trzeba rzucic na to okiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...