Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Po uruchomieniu gaśnie


McqL

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jak w temacie.

Sytuacja dokładnie wygląda tak:

1. Włączam zapłon i wszystkie kontrolki słabo świecą, klimatronik to samo - jakby siadał akumulator:/ - jednak odpala wtedy bezproblemowo i zaraz po tym (ok 1 sek.) gaśnie. Mogę dodać gazu (dojdzie do 2 tys obrotów) i tak zgaśnie - idealnie jakby coś z immobilizerem.

2. Włączam zapłon, wszystkie kontrolki zapalają się normalnie i normalnie odpalam.

Czasami niestety za kilkudziestym razem dopiero zapalą się normalnie kontrolki ( wtedy wiem, że odpalę)

Kontrolka od immobilizera normalnie się zapala i gaśnie - brak błędów po sprawdzeniu VAGiem.

Błędy silnika po sprawdzeniu VAGiem to:

00626 - Glow Plug Indicator Light (K29)

31-10 - Open or Short to Ground - Intermittent

17978 - Shareware Version. To decode all DTCs

P1570 - 35-10 - Please Register/Activatr - Intermittent

Co może być walnięte? Pomocy..

Aha.. Zapomniałem dodać, że gdy jest w tym 1 etapie (że nie odpali) to zaczyna mrugać kontrolka od problemów z układem hamulcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego miałem podobny problem, elektryk w immobilajzerze pogrzebał i teraz gra-tak jakieś styki są czy cuś.

gdzieś powinno b jak zdemontować kierownicę i bezpośrednio do immo się dostać-tam jakieś styki się poprawia i po kłopocie-kiedyśto czytałem-musisz poszukać na 100% jest

zobacz tu-

http://www.a4-klub.pl/smf/immobilizer-t2784.105.html

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też obstawiam na immo :gwizdanie: A jak zapali i zgaśnie to kontrolka od immo nie mruga? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem: przekręcenie kluczyka na rozrusznik, odpala wporządku, nic nie świeci, póżniej cofnięcie i wszystko gaśnie-wogóle nie mogłem stacyjnki włączyć żeby świece grzać bo rozłączało. Jazda do elektryka-wymiana kostki w stacyjce i narazie jest wporządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...