Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co mam zrobić w tej sytuacji ?


pietrekk84

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak zaczne od tego ze kupilem a4 od znajomego ktory sprowadzil go z niemiec , auto z wygladu zewnetrznego jak i wewnetrznego w dobrym stanie , moge nawet powiedziec ze ponad dobrym ...problem w tym ze dowiedzialem sie ze ma na blacie 400 tys km(bylo ponizej 200tys km na liczniku) !! jak sie o tym dowiedzialem to nie chcialo mi sie wierzyc ze auto w takim stanie moze miec tyle na blacie ..oczywiscie powiadomilem znajomego o tym fakcie ktory rownierz o tym nie wiedzial i zaproponowal zamiane na auto z lepszym przebiegiem albo spuszczenie ceny z tego...ale z drugiej strony przejechalem nim 15 tys km i nie mialem rzadnych problemow auto chodzi jak burza..sam nie wiem co mam teraz zrobic..moze ktos ma jakis pomysl????

wiem ze zbyt pozno go sprawdzilem ale bylem pewnien ze kolega wiedzial co kupuje

tutaj jest jego historia:

http://rapidshare.com/files/208759575/historia_napraw.doc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale 6 lat i 400 tys-troche duzo...a jakie auto proponuje?

on na okraglo cos sprowadza i moglby cos przywiesc ale w tym wypadku musialo by auto byc starannie sprawdzone ... oczywiscie w gre wchodzi tylko Audi :) albo cos podobnego do tego lub moze cos lepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie że wszystkie auta sprowadzone mają cofnięty licznik minimum o 100 tys. Liczy się stan techniczny i na to zwracaj uwagę. Jak Ci oleju nie bierze i chodzi tak jak powinien to nie wymieniaj, bo możesz trafić na gorsza wersję.

Obok mnie chłopak sprowadza i on sam mówi że jak kupuje w niemczech to liczy się z tym że już ma cofnięty licznik. Ostatnio sprowadził z niecofniętym licznikiem Volwo S80 z 2003 roku z przebiegiem 560 tys km i było bardzo śliczne i zadbane. Ja się liczę z tym że mój tez ma -200 tys km, chociaż nie wiem tego na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spr. mu cisnienie na cylindrach, dawkowanie i kondycje PD i turbinki jesli ok

to walcz aby oddał troche kasy

i ciesz z jazdy i nie przejmuj sie

ale pamietaj o odpowiednim oleju i paliwku.

mozna w ciagu roku zrobić 100tys.km wiec sie nie dziw ze twoj ma 400kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale 6 lat i 400 tys-troche duzo...a jakie auto proponuje?

on na okraglo cos sprowadza i moglby cos przywiesc ale w tym wypadku musialo by auto byc starannie sprawdzone ... oczywiscie w gre wchodzi tylko Audi :) albo cos podobnego do tego lub moze cos lepszego

wszystko jest uzaleznione od tego,co bedzie nastepne,bo jesli gorsze od poprzedniego,to lipa,sa jakies kryteria,wedlug ktorych wybrales auto,czy po prostu kupiles B6 dieselka,bo tak chciales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale 6 lat i 400 tys-troche duzo...a jakie auto proponuje?

on na okraglo cos sprowadza i moglby cos przywiesc ale w tym wypadku musialo by auto byc starannie sprawdzone ... oczywiscie w gre wchodzi tylko Audi :) albo cos podobnego do tego lub moze cos lepszego

wszystko jest uzaleznione od tego,co bedzie nastepne,bo jesli gorsze od poprzedniego,to lipa,sa jakies kryteria,wedlug ktorych wybrales auto,czy po prostu kupiles B6 dieselka,bo tak chciales

mialem kupic nowsza wersje ale przyszedl czas ze euro poszlo bardzo do gory i juz nie moglem sobie pozwolic na to .Ten model bardzo mi sie spodobal i postanowilem go wziasc i teraz jestem z niego zadowolony no ale jak sie dowiedzialem o tym przebiegu to mnie troche wprawilo w oslupienie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna w ciagu roku zrobić 100tys.km wiec sie nie dziw ze twoj ma 400kkm

pewnie,ze mozna tylko to jest okolo 8300 miesiecznie i jakies 270 dziennie-kto tak jezdzi?taksowkarz? :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spocie poznałem klubowicza który ma zrobione w dwa lata 200tys.km wczesniejszy

własciel pomykał w niemczech na ładniutkich trasach 5 i 6 bieg tylko wchodził w gre...

auto wyglada jak z salonu

i tak też mozna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna w ciagu roku zrobić 100tys.km wiec sie nie dziw ze twoj ma 400kkm

pewnie,ze mozna tylko to jest okolo 8300 miesiecznie i jakies 270 dziennie-kto tak jezdzi?taksowkarz? :gwizdanie:

Mój kierownik ma do pracy 110 dziennie i daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tu gadu gadu a mój znajomy z kanady robi dziennie 200km dla niego to standarcik codzienny

ale nie ma co, ma fajną S3 i grubo ponad 300KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik nie bierze oleju, niekopci i chodzi w nim wszystko jak trzeba to bym zostawił. :wink4: Kolega ma bmw525 z ponad 500 tyś i wszytko działa jak trzeba nic kompletnie w niej nierobi bo nic sie niepsuje wiec jeśli twoja jest równie zadbana to bym niewymieniał. dodam jeszcze że miałem swojego czasu mitsubishi z 180tys i tak sie jeb.ł :wallbash: silnik że szok. Wiec wszytko zależe od poprzedniego własnicicela jak dbał o auto. A ty ile robisz rocznie jeszcze powiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik nie bierze oleju, niekopci i chodzi w nim wszystko jak trzeba to bym zostawił. :wink4: Kolega ma bmw525 z ponad 500 tyś i wszytko działa jak trzeba nic kompletnie w niej nierobi bo nic sie niepsuje wiec jeśli twoja jest równie zadbana to bym niewymieniał. dodam jeszcze że miałem swojego czasu mitsubishi z 180tys i tak sie jeb.ł :wallbash: silnik że szok. Wiec wszytko zależe od poprzedniego własnicicela jak dbał o auto. A ty ile robisz rocznie jeszcze powiec?

ok 25 tys srednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli śmigał po autostradach to co to jest 400kkm i jeszcze dieselek :beach:, więc jak tu już było opisane jak wygląd i zadbanie git to tylko wychacz zniżkę i śmigaj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos moglby jeszcze obejrzec historie i wypowiedziec sie co sadzi o niej , link podaje jeszcze raz bo tamten nie aktywny juz

http://rapidshare.com/files/209060441/historia_napraw.doc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrzad okolo 123 tys temu razem z pompa wady...z tego co widze ,to w miare regularnie serwisowany,wymiany rzeczy,ktore naturalnie sie zuzywaja,delikatne pukniecie w tyl,przy 106 tys,amorki maja przejachane jakies 130 tys,szczerze mowiac,to nie jest takie zle auto-bylo uzywane,ale przeciez nikt nie kupuje auta,zeby stalo w garazu... moje zdanie jest takie-jesli nic sie nie psulo notorycznie-co widac po rachunkach,to walczyc o znizke ceny wymienic rozrzad dla pewnosci i jezdzic,ale wybor nalezy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto pewnie śmigało gdzieś w firmie a tam dbają o auta i to bardzo wszystko jest robione na czas ja sam kupiłem takie auto miało 3,5 roku a przejechało 150 tys km.Samochód pewnie śmigał po autostradach na czas było wszystko robione i będzie zadbany.

Jeśli jesteś zadowolony z auta to wynegocjuj dobry upust i jeździj sobie dalej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto pewnie śmigało gdzieś w firmie a tam dbają o auta i to bardzo wszystko jest robione na czas ja sam kupiłem takie auto miało 3,5 roku a przejechało 150 tys km.Samochód pewnie śmigał po autostradach na czas było wszystko robione i będzie zadbany.

Jeśli jesteś zadowolony z auta to wynegocjuj dobry upust i jeździj sobie dalej :hi:

No to jest fakt. U mnie w firmie są dwie skody octavie (115 i 130 km) z 2005 roku z przebiegiem 250 tys. Ale silniczki śmigają bardzo ładnie, wszystko robione na czas i w ASO to dużo daje przy takich przebiegach. Aha i nikt nie oszczędza tych aut. Nikt nie czeka aby się nagrzała itp, odrazu gaz na full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...