Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co mam zrobić w tej sytuacji ?


pietrekk84

Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedys dużo jezdziłem około 150 tys rocznie przez dwa lata w audicy b5 która kupiłem z przebiegiem 260 tys to natrzaskałem do 700 i dalej to jezdziło moje zdanie jest takie ze samochy które jezdza sie nie psuja a te co stoja to rdzewieja tylko teraz średnio robie 3-5 tys w miesiącu ale stan mam na duzy + a mam tylko 132 tys przebiegu oryginału w b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robię minimum tygodniowo 1000 km,jeżdżę tylko po autostradach a w sobotę tylko po mieście po zakupy i po aucie naprawdę nie widać tych kilometrów robię wszystko na czas bo jak nie mam auta to nie zarabiam pieniędzy i jestem bez pracy i to motywuje człowieka żeby w aucie zawsze wszystko grało,są tylko małe odpryski od kamieni na przedniej szybie i masce :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400.000 km na 6 lat to i tak niedużo, tym bardziej po autostradach. Nie przejmuj się tym, bo większość aut ma cofany licznik.

Ile km rocznie robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400.000 km na 6 lat to i tak niedużo, tym bardziej po autostradach. Nie przejmuj się tym, bo większość aut ma cofany licznik.

Ile km rocznie robisz?

mysle ze tak ok 25 tys ..wiec nie jest to jakas porazajaca liczba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 tysięcy na autostradzie to pewnie mniej niż 100 tysięcy w mieście - także się nie przejmuj... wynegocjuj kasę na jakiś komplecik wtrysków i będzie OK (no chyba że da więcej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze tak ok 25 tys ..wiec nie jest to jakas porazajaca liczba

To tym bardziej się nie przejmuj. Pewnie autem pojeździsz max 4 lata, więc zrobisz 100 000 km, a to oznacza tylko jedną wymianę rozrządu, jeden remont zawieszenia i tyle. A silnik to na bank wytrzyma. Jeśli zacznie pobierać olej to przejdź na semi syntetyk i po kłopocie... Powodzenia. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...