Jump to content
2 2
viktorion

Montaż FMIC, czy jest sens?

Recommended Posts

Witam, chciałbym się Was dopytac czy jest sens montować FMIC do 1.8T BFB jeżeli celuję w 200, maksymalnie w 210KM (Wtryski BEX + Katalizator Sportowy MAGNAFLOW)? 
Jeżeli już miałbym montować FMIC to taki, który w żaden sposób nie będzie ingerował we wzmocnienie pasa przedniego, zderzak mogę rezać dowoli ale wzmocnienia nie chcę ruszać z racji tego, że auto będzie jeździło po niemczech i holandii. 

pytanie drugie, czy ten zestaw montażowy pasuje plug&play czy należy coś tam w nim zmieniać? 

Zestaw-montazowy-Intercooler-Audi-A4-1-8
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 849 zł - Zestaw montażowy Intercooler Audi A4 1.8T B6 (8147448799). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Zamiast rdzenia: 550x180x65mm chciałbym włożyć: 550x140x65mm bo ten z tego co czytałem pasuje bez żadnych przeróbek wzmocnień.

Gdzieś czytałem na fm, że zestawy średnio spasowane. Przy takiej mocy pomyśl o dsmic. Jedt bardzo fajny temat swapu z 2.0 tfsi.

A ja gdzieś czytałem że takich tematów o stosowaniu fmic jest od h*ja na forum oraz to że jest odpowiedni dział na takie tematy. 

?