Skocz do zawartości
IGNOROWANY

19" RS6 różnice między podróbą a oryginałem


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

255/35 nie wejdzie u nas raczej... :)

245/35 czy już na 30 ? :mysli:

Mojem skromnem zdaniem tylko i wylacznie 245/35. Resztki komfortu zostana :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Michał 255 już nie wejdą w dodatku opony mają "5-6 mm" czyli raczej nie całe 5 więc cena w ogóle nie jest atrakcyjna...

Dałem d*py a w zasadzie nie d*py tylko nie miałem wtedy kasy na takie pierdoły jak felgi - bo były na Allegro takie felgi ori za 1700 zł... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wysokie raczej będą obcierały... to są opony do A6... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wysokie raczej będą obcierały... to są opony do A6... :kwasny:

nie Dunlopy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 9" tylko opona 245/35 ma sens. Przy 8,5" 235 lub 245.

Na 9" może jeszcze 235 naciągnąć i będzie nawet :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze mozna - tylko po co? Zeby ranty katowac i tracic plomby w zebach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze mozna - tylko po co? Zeby ranty katowac i tracic plomby w zebach?

Ktoś nie chcąc zbyt szerokich opon może się zdecydować na taki rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro dzownilem do tego goscia w sprawie tych felg bo tak sie sklada, ze mieszkam akurat w Gorzowie.

Cos zaczal krecic, ze felgi sa w Pile i nie moge ich ogladnac na miejscu.

Oczywiscie nic nie mowil, ze ma je zarezerwowane dla kogokolwiek.

Ps. Mialem oponki 235/35 na 9 calach i bylo cud miod :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowak_zg Ty masz takie ? (ET35 i 9 cali) ?? Jeśli tak to jakie masz na nich opony ? 235 nie będzie miało rozciągniętych boków ?

zieluch

Z tego co mówił Cuber kiedyś na spocie wszystkie felgi do audi są robione przez jakąś firmę (nawet w Polsce je produkuja podobno) i na każdych felgach jest nazwa tej firmy.

Tak jak pisze krotki ten model jest robiony przez Ronala - wiem bo oryginalnie w B7 miałem identyczne 18 :wink4:

tak ja mam 9cali i et35 i opone 235/35R19

chociaz wolalbym 225/35R19 tka jak mialem wczesniej

bo lubie naciagnieta opone :) chociaz w sumie tutaj i tak nie jest mocno naciagnieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też się wydaje że gość kręci konkretnie... felgi już znalazłem gdzie indziej teraz szukam opon 235 lub 245 jak ktoś coś wie to dajcie znać - muszą być 4 takie same, używki ale stan igiełka... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica - 2000 z dostawą, ORI, tyle że jeszcze ich nie mam, gość mówi że stan idealny na fotkach też wyglądają OK... Się okaże jak przyjdą, teraz jeszcze tylko oponki... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica - 2000 z dostawą, ORI, tyle że jeszcze ich nie mam, gość mówi że stan idealny na fotkach też wyglądają OK... Się okaże jak przyjdą, teraz jeszcze tylko oponki... :decayed:

Good price :wink4:

Jak sprzedam ABT 19 tez szukam RS6 do pseudo RS6 :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówił Cuber kiedyś na spocie wszystkie felgi do audi są robione przez jakąś firmę (nawet w Polsce je produkuja podobno) i na każdych felgach jest nazwa tej firmy. niestety nie jestem wstanie podać nazwy, alvaro zapytaj zielonego gwizdanie

Ta firma to Otto Fuchs KG, a wiem to bo w niej pracuje :tongue4: co do nazwy firmy na odwrocie felgi od rs6 lub s5 to musi byc taka maly znaczek lisa bo Fuchs to po niemiecku lis. widac ten znaczek tu lewym gornym rogu

http://www.otto-fuchs.com/

a ori felgi od tych modeli nie sa odlewane tylko prasowane wiec ich wytrzymalocs mechaniczna tj jak wiedziesz na kraweznik (zalezy z jaka predkoscia bo fizyka to fizyka) jest odpowiednio wyzsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica - 2000 z dostawą, ORI, tyle że jeszcze ich nie mam, gość mówi że stan idealny na fotkach też wyglądają OK... Się okaże jak przyjdą, teraz jeszcze tylko oponki... :decayed:

i co dotarły igły?

oponki szukaj na www.oponytanio.pl czesto zmianiaja ceny na nizsze trzeba obseowowac :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleciałem po felgi jak wracałem ze Zlotu w Bukowinie i okazały się nie być takimi igiełkami i ich nie wziąłem, dobrze że pojechałem je obejrzeć bo bym się wq... gdyby przyszły do domu... szukam dalej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...