Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Krzywo stoi


aiwer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki oczywiście nietypowy problem, że moja A4 B6 trochę krzywo stoi.
Lewy tył mam niżej jakiś centymert od prawego tyłu oraz prawy przód wyżej jakiś centymert od lewego przodu.
Co ciekawe, lewy przód i prawy tył mają praktycznie taką samą wyskośc (mierzone od ziemi do nadkola).

Wygląda jakby problem był z lewym tyłem (jest niżej) lub prawym przodem (jest wyżej).

Mam spężyny -35 H&R oraz amortyzatory MTS o skróconym skoku.
Amorki (nowe) oraz sprężyny (używki) wymionione razem w styczniu.

Nie wiem jak długo tak jeżdżę bo dopóki nie zminiłem kól z 15" na 18" problemu nie widziałem. Teraz na 18" przy dociążonym samochodzie potrafi przytrzeć na większych dołkach.

Mam założone opony 245/40/18. Powiecie pewnie, że za serokie ale skoro prawa strona nie trze to lewa też nie powinna.

Tyle ile mogłem to sprawdziłem i wg mnie wszystkie sprężyny całe. Amorki sprawdzane na przeglądzie jakiś tydzien temu i też podobno są OK.

 

Zrobiłem jeszcze pomiar odległości dolnej krawędzi felgi do nadkola przy podniesionym aucie (koła wisiały w powietrzu) i różnica między tyłem jest jakieś 3mm więc tyle co nic.

Co tu jeszcze mogę sprawdzić?

Prewencyjnie kupiłem podkładki w ASO żeby ewentaulnie podłożyć pod lewy tył ale nie wiem czy to dobry pomysł, żeby podkładka była tylko z jednej strony.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...