August 13, 20196 yr Cześć. Od kilku dni mam problem z autem. Gdy kręcę kierownicą na wolnych to słychać pisk. Gdy dodam odrobinę gazu i kręcę - nie piszczy. Dodatkowo przy ruszaniu do przodu i tyłu słychać podobny pisk. Czy ma to wspólne źródło? Co to może być?
August 14, 20196 yr Author Tak mi się wydaje. Podczas gdy kręcę kierownica. Najgłośniej przy maksymalnej pozycji lewo lub max prawo. No i przy ruszaniu jest podobny pisk lecz nieco cichszy. Kręcenie kierownica to raczej coś od układu kierowniczego. Nie wiem czy ma to coś wspólnego z tym piskiem przy ruszaniu..
August 14, 20196 yr Mi huczalo przy maksymalnym skręcie w prawo lub w lewo przed wymiana połowy układu kierowniczego znalazłem ceramizer do układu kierowniczego. Jeżdżę do dzisiaj i zero niepokojących dźwięków. Spróbuj 50zl du...y nie urywa
August 14, 20196 yr Author Ubytku w płynie brak więc dziwne. Spróbuję wyczyścić ten układ zalać płynem jaki powinien być i gdy nie będzie poprawy dodam ceramizer. Dziękuję za pomoc. A jak myślicie co do pisku przy ruszaniu?
August 14, 20196 yr cały układ kierowniczy miałem wymieniany przy 200tyś w ASO aktualnie mam 281tys i miałem piszczenie tak jak opisywałeś - przy maksymalnym skręcie w lewo albo prawo na postoju. WInna była rolka od alternatora. po wymianie ustąpiło . Układ to servotronic mam:) Edited August 14, 20196 yr by Chmielu10
Create an account or sign in to comment