Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto zerknie na logi uboga mieszanka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik avj `150km

Wymieniona pompa paliwa i filtr na ori

Wymieniony wężyk nieszczelny bo syczał przy ezektorze , prawdopodobnie ezektor też do wymiany bo jest z toprana zamówiłem już ori.

 Auto ma załozony gaz ale nie jest uruchomiony dopóki benzyna nie będzie jeździć ok.

Myślę albo nieszczelność bo coś na moje oko dziwnie turbina ładuje albo przepływka. Zerknijcie i rzućcie jakimś pomysłem.

Oczywiście po jakimś czasie check uboga mieszanka.

Korekty long do +14

Załączam logi.

LOG-01-115-118-1232.csv LOG-01-020-002-033.csv

Opublikowano

Jak nie ma nieszczelności to przepływka do wymiany.

Logi wrzucamy np. na vaglogi.pl

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

 

Poprawiłem.

 

Grupy: 115 118


Grupy: 002, 020, 033:

020 02

Jeśli chodzi o przepływomierz to to 06A906473A czy 06A906461L ?

Czy ktoś stosował Huco Delphi czy tylko Bosch?

Edytowane przez GRADIENT

Opublikowano

Czekaj z tą przepływką, bo wcześniej coś na telefonie źle odczytałem ?

Pozbądź się nieszczelności i powtórz 2+33.

Zaglądałeś do świec, bo duże stukowe?

Opublikowano
  • Autor

Przepływkę wyczyściłem ale wygląda że pójdzie chyba do wymiany. Sporo grzybów na niej urosło i nie da się doczyścić izopropanolem.

Wymieniłem na nowe świece PFR6Q bo były z wyglądu też nowe bosche FR7KPP33  ale 2 były luźno dokręcone. 

Zobaczymy co pokaże spalanie stukowe.

I najważniejsza rzecz zapiąłem dzisiaj kompresor i syczy z okolicy środka silnika od strony grodzi.

Łapy obtargałem szukając wężyka syczącego i nie znalazłem. Płyn ludwik  nie pomógł. Zanosi się na rozebranie chyba tego bo może jest od spodu dziura.

Na dzisiaj mam korekty +8

Edytowane przez GRADIENT

Opublikowano
  • Autor

Trochę zmian.

Wyeliminowałem nieszczelności kompresorem. Był nieszczelny ezektor topran który miał 2 miesiące. Teraz jest ori. Nieszczelności więcej nie słychać. 

Podmieniłem przepływomierz ale to chyba nie to.

I teraz korekty krótkie są od -5 do +5 a długa + 8.5

Czego jeszcze szukać już nie mam pomysłu.

 

Edytowane przez GRADIENT

Opublikowano

Podrzuć nowe logi 2+33 i 3+20

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

2 i 33

3 i 20

Wydaje się że ta przepływka jest gorsza od mojej. Zamówiłem nową. I stukowe jest na 3 i 4 cylindrze. Cewki 3 i 4 do wymiany?  albo korekty na to wpływają? Dobrze kombinuje?

Edytowane przez GRADIENT

Opublikowano

Co to za przeplywka? Głupoty pokazuje. O wiele za duży przepływ i przez to korekty na bogato. Załóż swoją starą i powtórz log. Może sprawa z ezektorem rozwiązała problem.

Opublikowano

Te korekty masz po jeździe na lpg czy samej benzynie? Bo to różnica.

Opublikowano
  • Autor

Jutro pójdzie nowa przepływka Boscha. Jeszcze mi Gregor poradził żeby oblukać zawór Evap. A jak nie to zostaje chyba tylko sonda.

Opublikowano
  • Autor

Gazu nie dotykam.

Opublikowano
  • Autor

Problem się rozwiązał.

Mój przepływomierz pomimo iż w logach 1  wychodził ok to nie był ok.

Drugi przepływomierz z 2 logów jeszcze gorszy.

Nowy przepływomierz bosch 0986280217 załatwił sprawę. Korekty L na -0,8.

Jeszcze mam misfajery na wolnych obrotach bo zauważyłem że ni z gruchy ni z pietruchy jak stoi to obrotomierz potrafi dygnąć na 1000 obrotów. Jedzie w zasadzie bez problemu i bez checka. Powoli trzeba będzie zainwestować w cewki szczególnie że jest założony podtlenek i właśnie będzie odpalany. Dzięki za pomoc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.