Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problemy z HIDami

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie , mam pewne problemy z zamontowanymi tzw. HIDami czyli nie orginalnymi xenonami a mianowicie od pewnego czasu po zalaczeniu zaplonu i wlaczeniu swiatel , ktoras z lamp zawsze jest zgaszona , poprostu niechca zapalic sie razem obie zarowki.

Po kilku krotnym wylaczeniu i zalaczeniu swiatel , zarowka ktora byla zgaszona wkoncu zaskoczy i swieci , moje pytanko co jest powodem takiego zachowania sie zarowki??

Wspomne tylko ze jest to juz 3 komplet , komplet ktory dzialal najdluzej z 2 pozostalych bez jakich kolwiek problemow i bledow pojawiajacych sie na FISie az wkoncu lipa :( i nie byl zbyt tani bo przeszlo 600zl tak wiec wydawalo mi sie ze bedzie oki.

Ktos mi kiedys powiedzial ze powodem jest brak "opornikow" , ktore musze zalozyc i wtedy wszelkie problemy znikna , czy moze jest ktos obeznany w temacie i moglby mi to szerzej wyjasnic na czym polega owa instalacja opornikow , jakie oporniki i gdzie je zastosowac?

Serdecznie dziekuje za wszelka pomoc i podpowiedzi.

Opublikowano

problem jest w braku dużego napięcia przy rozruch świateł -hidów.Naj prościej odpalaj na wączonych śwaitłach powinno pomóc .Lub zmień komplet hidów.

Opublikowano

A poinformowanie komputera o xenonach nie pomoze???

Opublikowano

jak chcesz to zrobić ?

Opublikowano

niestety ja mam to samo czasami i to na drugim komplecie wina szajsu z chin :disgust:

Opublikowano

jak chcesz to zrobić ?

Przekodowanie na wersje z xenonami.U mnie tak robilismy i nie mam zadnych klopotow.Fakt, ze ori xenon,ale tu tez potrafilo nie dzialac idealnie.

Opublikowano

jak chcesz to zrobić ?

zmiana kodowania Vagiem :wink4: u mnie jak odpalalem na swiatlach wlaczonych pokazywalo,ze zarowka jest spalona,ale oba zarniki swiecily,po chwili pracy silnika info na fisie znikalo,po zmianie kodowania-problem zniknal bezpowrotnie :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________tutaj masz linka do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_jakie_postojowki_do_xenonow-t9886.0.html;msg646970#msg646970 moze Ci pomoze :wink4:
Opublikowano

jak chcesz to zrobić ?

zmiana kodowania Vagiem :wink4: u mnie jak odpalalem na swiatlach wlaczonych pokazywalo,ze zarowka jest spalona,ale oba zarniki swiecily,po chwili pracy silnika info na fisie znikalo,po zmianie kodowania-problem zniknal bezpowrotnie :wink4:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:37_________________________________________________tutaj masz linka do tematu http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_jakie_postojowki_do_xenonow-t9886.0.html;msg646970#msg646970 moze Ci pomoze :wink4:

ale masz ori xenony a czy sprawdzi sie w hidach przekodowanie ?

Opublikowano

mam dokladane HIDY w soczewce i w przeciwmgielnych,do tego postojowki ledy,kiedys przy starcie komp wariowal z komunikatami-teraz jest spokoj :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.