Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zapalająca się kontroka ESP


a4avant

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podczepiam się do prośby silver_leona. U mnie wygląda to tak: kupiłem a4, świeciła się kontrolka ESP. Błąd - G85. Sprzedający dał mi ślizg na kierownicę. Trzeba wymienić i będzie OK. Więc usiadłem, wymieniłem i.... świeci się ESP i AIR BEG. :kwasny: Prawdopodobnie jest uszkodzona taśma w ślizgu. Podobno można ją zerwać jak się źle założy. Obejrzałem taśmę w "starym" ślizgu, wygląda OK, nic nie jest zerwane. Sprawdzę ją miernikiem, czy nie ma przerwy. Czy ktoś robił już coś takiego??

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podczepiam się do prośby silver_leona. U mnie wygląda to tak: kupiłem a4, świeciła się kontrolka ESP. Błąd - G85. Sprzedający dał mi ślizg na kierownicę. Trzeba wymienić i będzie OK. Więc usiadłem, wymieniłem i.... świeci się ESP i AIR BEG. :kwasny: Prawdopodobnie jest uszkodzona taśma w ślizgu. Podobno można ją zerwać jak się źle założy. Obejrzałem taśmę w "starym" ślizgu, wygląda OK, nic nie jest zerwane. Sprawdzę ją miernikiem, czy nie ma przerwy. Czy ktoś robił już coś takiego??

Pozdrawiam Wszystkich

ja tak mialem w B6 ,kiedy probowalem odpowietrzyc pompe ABS i zostal zerwany kontakt ze sterownikiem-zadnych bledow,Vag nic nie pokazywal,wiec zglupialem...wylaczylem silnik i "napompowalem" hamulce i odpalilem silnik-kontrolki zgasly,a co do tasmy,to jak zalozysz nowa,to pokrec kiera w jedna i w druga,podepnij Vaga,jesli bedzie przerwa w sygnale Vag pokaze,jesli nie,to przyczyna musi lezec gdzie indziej...pokasuj bledy przed wszystkim i zobaczysz ,co znow "wywala" Vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...