Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z pompką paliwa po postoju 1.8T a4 b6


WunZUU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś będzie miał pomysł co mogło się stać bo nigdzie nie mogę znaleźć rozwiązania ;d Problem pojawił się po tym jak będąc podłączony vagiem w grupie silnik zrobiłem testy wew. kiedy to któryś test uruchomił pompkę paliwa na chwilę. Po tym zabiegu pojawił się problem z odpaleniem samochodu po postoju, a mianowicie gdy nie był silnik odpalany pompka zawsze dopompowywała ciśnienie po zapłonie przez chwilę i palił od kopa, teraz pompka nie działa w ogóle podczas pierwszego kręcenia i nie chce zapalić, ale przy drugiej próbie już się udaje, trochę nierówno pochodzi ale jak złapie paliwo jest ok. I teraz zaczyna się część, która jest najdziwniejsza a mianowicie po zgaszeniu auta i przekręceniu na zapłon pompka chodzi normalnie... pompuje mocno i słychać że pracuje. Wtedy jest już pewność że odpali, ale jak chwilę postoi to znów ten sam problem, pompka  w ogóle się nie uruchamia. Przed tymi testami wszystko było ok, po dopompowaniu paliwa odpalał na strzał. Proszę o pomoc ;c

Edytowane przez WunZUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinaasz Vcds, nastawy podstawowe 000 test---->zapisz, skasuj błędy, adaptacja przepustnicy przy okazji i powinno być okej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawy w grupie silnik? Ja z vag-com dopiero zaczynam, więc jak mógłbyś mi dokładniej rozpisać to będę wdzięczny ? o i taka sprawa dziś robiłem dmuchawę powietrza, bo mi coś grzechotało i po włączeniu zapłonu po nocy pompa się włączyła...

 

Edytowane przez WunZUU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Select

01 - Engine

Basic Setings - 04

Group 000 

Test

Save

 

 

Edytowane przez Kejsi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jeszcze trochę poczekam zanim to zrobię, może się samo ogarnie. Wczoraj dwa razy po postoju zadziałało normalnie, a za trzecim razem już nie ?  Boje się powoli zaglądać do tego programu czy nic się znowu nie poprzestawia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...