Skocz do zawartości
IGNOROWANY

LG KU 990 Vievty


talib1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z Was użytkuje, użytkował ww. model.. teraz mam wymiane w Orange i nic ciekawego oprócz tego nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglbys napisac cos wiecej ?

chodzi mi o takie konkretne rzeczy czyli :

- ile bateria trzyma ?

- jak sie użytkuje telefonik który ma tylko dotykowy wyświetlacz ?

- czy sie wiesza, zamula itp ...

jesli chodzi o aparat to dla mnie sprawa drugorzędna ale chyba w miare fotki robi skoro ma matryce 5.0 mpx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bateria jak dużo dzwonisz i sie bawisz to tak z 1-1,5 dnia(może krócej) a jak mało to z 3-4 dni

wyświetlacz nawet fajnie ,dobrze chodzi itd. Nic sie nie wiesza nie zamula ,a co do aparatu średnio robi zdj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz stary kibel ... pomysl nad nowszym KC910 ... ma wi-fi i aparat 8 Mpix .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny telefonik. W Playu za zeta :decayed:

Mi trzyma około 1-2 dni . :decayed:

Nie zamula sie .. co do wyświetlacza..ja bez rysika to cienko widzę pisanie smsów :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten telefon, żeby nie skłamać 2 tygodnie.. Dla mnie lipa :thumbdown:

Telefon ogólnie nie zamula (bez karty pamięci!) miałem kartę 2GB i normalnie się załamałem.. Praktycznie nie da się korzystać z telefonu :/ == od razu mówię, że Ja tak miałem w swoim..

Menu takie sobie.. pisanie smsów.. średnie.. Oprogramowanie JAVA czyli zapomnij o przydatnych programach, żeby chociaż miał żyroskop jako bajer.. Ale też nie ma..

W sieci jest 1000 filmików z aplikacją Theme Manager - w sumie spoko, ale też nie do końca, bo jak mówię. W moim przypadku telefon z kartą pamięci (gdzie z resztą miałem wgranego managera straszliwie się lagował.. )

Jedyną dobrą rzecz jaką mi przyniósł to to, że zamieniłem go na Toshibę g910 :>

Ogólnie na 10pkt dałbym mu 4. - ale to moja opinia.. :)

Wcześniej miałem Sony Ericsson K800 - 300 razy lepszy..

Może właśnie jakiegoś SE ?

_________________________________________________

raggaman ty masz LG PRADA (KE 850) - bardzo podobny, ale nie ten sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE nie chce ... nie leży mi kompletnie ten telefon..

mam do wyboru tego LG

Nokie 3120 classic ..

reszta ma cene kosmos przy wymianie ... chyba, że ktoś ma jakieś znajomości w Orange żeby załatwić jakiś telefonik taniej ;D :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem tak ze wiozłem tego lg mojej kobiecie a sobie samsunga fr480 tez z ekranem do gilania :decayed: i bardziej bym był za tym lg pod względem funkcji, f480 wygląda dużo lepiej ale jest bardziej telefonem niz multimedialnym aparatem telefonicznym lg. moja ma karte 1gb i sie nic nie wiesza a ma juz polowe zajęta zdjęciami i filmami. najbardziej denerwującą rzecz w tym tel dla mnie i dla niej jest ten pasek przesuwania w dol i gore .... :wallbash: na moje to dla debili ale można to obejść przesuwając zoomem na aparacie lecz jest to trochę niewygodne, ale dobry bajer jest to ze filmy dvix można odtwarzać, np jesteś w poczekalni do lekarza z córka i odpalasz jej Kubusia :kox: problem z głowy bateria po formacie trzyma tak do 3 dni ( rozmowy i trochę zabawy w miarę rozsadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE nie chce ... nie leży mi kompletnie ten telefon..

mam do wyboru tego LG

Nokie 3120 classic ..

reszta ma cene kosmos przy wymianie ... chyba, że ktoś ma jakieś znajomości w Orange żeby załatwić jakiś telefonik taniej ;D :hi:

Więc przy takim zestawieniu nie masz co się zastanawiać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze masz nokie e51 lub n95 albo 6300 to mozemy sie dogadac co do samsunga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze masz nokie e51 lub n95 albo 6300 to mozemy sie dogadac co do samsunga :decayed:

powiem Ci, że mam pecha co do tej marki.. co bym nie kupił ze znaczkiem " Samsung " Nagrywarka, DVD, monitor.. wszystko się psuło i było dziwnym trafem wymieniane na LG :P użytkuje teraz prostą lecz super niezawodną Nokie 3110 Classic.. za Nokie E51 czy N95 chcą chore kwoty wiec nawet o nich nie mysle.. czekam az miła pani z orange wkoncu zadzwoni.. mam nadzieje, że stary patent o chęci przejścia do innej sieci zmniejszy cene telefonu albo da gratisa hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawalaem tego LG na allegro 4 miesiace. nikt go nie chcial brac... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...