Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t avj logi


mpiotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

witam a4 b6  zrobiony dp emulator drugiej sondy  , i ostatnio turbo naprawione i przerobione na k03s . błąd sond lambda 17522, p1114 i 16514p0130, panowie czy jak wsadzone k03s to bez korekty programu to nie bedzie chodziło sztanga ustawiona niby pod avj . auto wogle nie idzie jak dla mnie logów do odciny nie mogłem zrobic bo dzis nie miałem jak może pobieżnie ktos cos doradzi co sprawdzic i czy cos mocno odstaje od normy ? mam używaną sonde pierwszą juz kupiona i emulator drugiej kątowy w planach soft . ale narazie chcem doprowadzic do normalnego stanu. ewentualnie od czego zacząć 

LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM

 

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno jechać jak seria. Turbo nawet trochę przeładowuje i jeśli planujesz program to pasuje to ogarnąć. Zajrzyj do świec i szczelność dolotu do sprawdzenia.

Zrób loga 118 z odpiętą wtyczką od n75.

Błąd drugiej sondy, bo tulejka się nie sprawdza (chyba, że nie zamontowana jeszcze), a co do pierwszej sondy to po logu widać, że działa ale co ją już może boli. Błąd od razu wraca po skasowaniu? Zmierz rezystancję między pinami we wtyczce pierwszej sondy.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak szczelnosc do sprawdzenia prawdopodobnie przez oring od czujnika temp niedawno zmieniłem ale chyba za cienki dałem . a jak  czasy wtrysków okey ? swiece stopien zimniejsze dałem bo takie miałem ngk zwykłe nikle odpowiednik platyn stopien zimnienszych bo siedziały jakies denso i tam stukało ładnie... niedługo kupie platyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy ok. Świece ngk pfr6q albo zimniejsze pfr7q ale to na sporo wyższe moce. Teraz też spore stuki więc albo paliwo kijowe albo jeszcze coś go boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro kupie swiece dedykowane ogarne jeszcze raz  szczelnosć . moze podmienie sonde i sprubuje wrzucic logi to obadamy czy cos sie zmieni . na moje samochód ma muła 

aale moze temu mi sie wydaje bo miałem 1.8t apu po programie mocnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób 2+33 do odcinki i 3+20 jeśli coś zmienisz w tym kierunku. 1.8t w serii to muł, taka prawda.

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie sprzęgło od awx skoda superb o nr luk600004000 podejdzie do tego auta trzeba coś przerabiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% podejdzie z dwumasem od awx, a samo sprzęgło jednym pasuje, a drugim nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...