Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik dlawi się na niskich obrotach.


Patrus1912

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Mam problem z moim audi a4 b5 1.8 125km z instalacją gazowa, a mianowicie auto lekko zamulalo wolniej się zbierał itd więc zrobiłem mały serwis i wymieniłem przepływomierz swiece i przewody zapłonowe I od momentu wyjazdu od mechanika mam problem ze do około 2 tysięcy obrotów przy pedale w podłodze auto nie jedzie prawie w ogóle i szarpie jak by się paliwo kończyło ( jest jego dużo) i dzieje się tak tylko do 2 tysięcy obrotów później już się zbiera normalnie. Co może być przyczyną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak bez różnicy czy gaz czy benzyna, przepływomierz był firmy Delphi, to zaczęło się dziać po wymianie tych 3 części właśnie przepływka swiece i przewody zapłonowe. 

Ed. I dodam że na luzie nie dzieje się nic słychać że załącza ja się 4 gary normalnie wszystko, jak jadę to muszę po kilka razy puscic i nacisnąć gaz żeby te 2tys obrotów przełamać na 1/2 biegu i później jak zmieniam biegi aby ponizej 2 tysięcy obr nie spadło to leci wszystko normalnie. 

Edytowane przez Patrus1912
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób logi statyczne i dynamiczne na pb 2+33 albo 2+7, bo nie wiem jaki masz sterownik silnika. Chodzi o wskazania przepływki i sondy.

Ten gówniany zamiennik może coś mieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej zrobię zobaczę, w razie czego mam jeszcze stara przepływke ? Z tego co patrzelismy jeszcze fajka od świec daje iskry od masy o to jeszcze wymienię bo białe kropki się pojawiają na przewodach, możliwe że to jest przyczyną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...