Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy przewód ekranu z 3G Basic pasuje do 3G High lub 3G+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, robiłem w swoim aucie xxx czasu temu zmianę z MMI 3G Basic na 3G+. 

Chciałem teraz pozbierać te graty i wystawić na sprzedaż ale nie mogę znaleźć przewodu łączącego unit z ekranem.

Czy to możliwe że w ogóle go nie wymieniałem? Nie mogę skojarzyć...

Czy przewód łączony ekran z jednostką MMI z modelu 3G Basic podejdzie do 3G Plus?

Opublikowano

Teoretycznie jest inny ,w praktyce mozna wykorzystac zamiennie.

Wyciagnij jednostke i zobacz kolor wtyczki.

Opublikowano
  • Autor

Samochód już sprzedany ?

Jakbym mógł sprawdzić to nie marnowal bym waszego czasu ?

Jak jesteś pewny, że pasuje to pewnie tak było i został.

Opublikowano

Przewód może zostać, nie trzeba go wymieniać.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 16.09.2019 o 15:43, shaqal napisał:

Przewód może zostać, nie trzeba go wymieniać.

Co??? Jeśli mówisz o samym kablu bez wtyczek może tak, przy zmianie z 3g basic na 3g plus trzeba kabel zmienić. Innej opcji nie ma żeby połączyć wyświetlacz z jednostka. Chyba że bezprzewodowo... Nie wprowadzajcie ludzi w błąd..

Opublikowano
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Co??? Jeśli mówisz o samym kablu bez wtyczek może tak, przy zmianie z 3g basic na 3g plus trzeba kabel zmienić. Innej opcji nie ma żeby połączyć wyświetlacz z jednostka. Chyba że bezprzewodowo... Nie wprowadzajcie ludzi w błąd..

W takim razie jestem czarodziejem i już nie raz montowałem 3gp w miejsce 3g high i ani razu nie wymieniałem wiązki ekranu. Jedyna różnica to układ wypustek na wtyczce, wystarczy nożykiem wyrównać jedną wypustką i wtyczka pasuje bez żadnych wymian.

Opublikowano
3 godziny temu, shaqal napisał:

W takim razie jestem czarodziejem i już nie raz montowałem 3gp w miejsce 3g high i ani razu nie wymieniałem wiązki ekranu. Jedyna różnica to układ wypustek na wtyczce, wystarczy nożykiem wyrównać jedną wypustką i wtyczka pasuje bez żadnych wymian.

W high moze tak , ale tutaj mowa o basic.

Opublikowano
15 godzin temu, MaciekPL napisał:

W high moze tak , ale tutaj mowa o basic.

High ma wtyczkę szarą a basic różową, poza kolorami to jest ten sam przewód.

Opublikowano
2 godziny temu, shaqal napisał:

High ma wtyczkę szarą a basic różową, poza kolorami to jest ten sam przewód.

Kurde ,az jutro sprawdze to jeszcze raz.

  • 3 lata później...
Opublikowano

Czy jednak trzeba wymienić ten kabel czy może zostać z basic ?

Edytowane przez dativus

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.