Skocz do zawartości
IGNOROWANY

top tether


rahimologika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przejrzałam kilka tematów i nic...czy orientujecie się jak wygląda montaż top tether (kotwica) w audi a4b8 allroad z 2011? Sprawdziłam po nr vin i ten egzemplarz owego mocowania nie ma. A czy się da, trzeba sprawdzić. Pojadę, sprawdzę. Ale sprawa jest dla mnie ważna, więc chciałabym wiedzieć wcześniej...Czy ktoś montował uchwyt to tether w tym aucie? Jest na niego miejsce? W audi a4b8 quattro s-line z 2011 miałam specjalne mieejsca z tyłu siedzenia do przymocowania śruby i uchwytu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2019 o 18:54, rahimologika napisał:

Witam! Przejrzałam kilka tematów i nic...czy orientujecie się jak wygląda montaż top tether (kotwica) w audi a4b8 allroad z 2011? Sprawdziłam po nr vin i ten egzemplarz owego mocowania nie ma. A czy się da, trzeba sprawdzić. Pojadę, sprawdzę. Ale sprawa jest dla mnie ważna, więc chciałabym wiedzieć wcześniej...Czy ktoś montował uchwyt to tether w tym aucie? Jest na niego miejsce? W audi a4b8 quattro s-line z 2011 miałam specjalne mieejsca z tyłu siedzenia do przymocowania śruby i uchwytu. 

I jak poradziłaś sobie z tym uchwytem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poprzednim aucie, obecnym i innych, które oglądałam, były fabrycznie zamontowane miejsca do toptether/półki/rolety. Sprawdzajac po nr VIN, pokazywało że auta nie mają fabrycznego top tether, ale mimo to wszystkie miały przygotowane miejsce. Te plastiki prostokątne z dwoma śrubami. Zamówiłam w aso metalowe ucho (cena w aso audi ok.100zł ale musiałabym czekać  8dni, cena w aso volkswagen to 80zł i było na drugi dzień). Ono ma wybity numer 8K988...(na tej kartce jest). Najlepiej podczas zamawiania zacząć od tego numeru żeby sprzedawca w ogóle zobaczył o co chodzi.;)  Trzeba też zwrócić czy ma być prawe czy lewe (moje z tym numerem jest prawe). Odkręcasz śruby, zdejmujesz plastik, montujesz ucho i już. Można sobie zamówić dodatkowo nową osłonę (stary plastik na ucho nie wejdzie), ale dla mnie był to zbędny koszt - mocowanie jest schowane za roletą i siatką. Dodam, że to ucho można zamontować pośrodku lub za siedzeniem pasażera. Za kierowcą w większości przypadków nie było miejsca do mocowania top tether, a jeśli już było, to takiego na 1 śrubę. Mocowanie jest oryginalne i zgodne z instrukcją auta. 

Opisałam wszystko dokładnie, aby komuś się w przyszłości przydało. ;)

a4-1971.png

72402654_438321226794290_1724038733478494208_n.jpg

safe_image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś przerabiał wycinanie tyłu tapicerki kanapy po lewej stronie pod mocowanie top tether?

Pod tapicerką w tym miejscu nie można wyczuć ewentualnego miejsca do wycięcia tapicerki pod mocowanie top tether.

Czy ktoś w takiej kanapie już montował lewy top tether? 

 

top tether left.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...