Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż active lane assist

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, posiadam Audi A5 z 2010 roku i chciałbym doposażyć je o system Active Lane Assist. Sprawa wygląda następująco, mam już kamerkę i cały układ zamontowany, skalibrowany i sam system działa. Problem polega na tym, że poprzedni właściciel modował samochód i jest praktycznie całe wnętrze z polifta, kierownica również. W tym momencie "Lane assist" jest bezużyteczne bo tylko pokazuje na komputerze linie ;) Chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość przełożenia np kolumny kierowniczej, obsługującej Active Lane Assist? Robił ktoś może taki zabieg i jest w stanie pomóc co trzeba zrobić, jakie części zakupić?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedzi.

Opublikowano

W A5 przedlift ORI nie było tego

Czy jest do zrobienia ? .... mysle ze tak  ale do wymiany jest "

- Gateway z funkcja 44
- układ kierowniczy z Polifta  *  sanki i inne rzeczy mechaniczne
- Licznik 17 pewnie
- BCM 09 pewnie też

tutaj masz temat  jak gośc to zrobił w POLIFCIE Q5  *ta sama Platforma co A4 A5
 

FORUMS.ROSS-TECH.COM

This is a DIY guide aimed at assisting anyone who is interested in retrofitting Active Lane Assist to a facelift (2013-2016) Q5/SQ5. This guide will be...

 

Opublikowano
  • Autor

super, dzięki. Najgorzej pewnie dostac sprawny układ kierowniczy :(

Opublikowano

Jesli mam polifta 15r wyposażonego w Side Assist i High Beam Assist to wystarczy kamerka, manetki i kalibracja - dobrze rozumiem? (pomijam wymianę szyby i obudowę lusterka). Czy zegary też trzeba zmienić?

 

Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi wiadomo to zegary są te same. 

Opublikowano
11 godzin temu, pawelosinski83 napisał:

Jesli mam polifta 15r wyposażonego w Side Assist i High Beam Assist to wystarczy kamerka, manetki i kalibracja - dobrze rozumiem? (pomijam wymianę szyby i obudowę lusterka). Czy zegary też trzeba zmienić?

 

Tak jest tyle wystarczy, oprócz manetek pewnie do zmiany będzie jeszcze taśma. Zegarów zmieniać nie trzeba.

Opublikowano
13 godzin temu, l2k2 napisał:

Tak jest tyle wystarczy, oprócz manetek pewnie do zmiany będzie jeszcze taśma. Zegarów zmieniać nie trzeba.

oki, dzięks za info :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.