Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Remont , wymiana czy swap?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pacjent A4 b6 2.0 alt 2001 260 tys km , pobór oleju 250 km / 1l oleju , check engine katalizator - wydajnosc ponizej progu , góra uszczelniona brak efektów. Pytanie do was co sie najlepiej bedzie opłacać wymiana silnika(lub samego dołu) , porzadny remont czy swap na 1.8t , czy zostawić tak jak jest i po 1.5 - 2 latach sprzedać. Prosiłbym rownież o opisanie kosztów "mniej wiecej" danej operacji 

Edytowane przez Tobirama15

Opublikowano

szukaj zdrowego silnika

Opublikowano
  • Autor

Jakaś podpowiedź gdzie sie kierować ? Gdzie można znaleźć zdrowy silnik by przypadkiem znowu nie trafić na padake ?

Opublikowano

zadzwon pod ten nr: 513 518 791

gośc sprzedaje silniki w dobrym stanie, ale nie wiem czy ma akurat 2.0 ALT

Opublikowano

Dla niektórych jakikolwiek pobór oleju jest nie do przyjęcia:).Na to co masz nie ma jakieś wielkiej tragedii.Ja bym dolewał i zrobił tylko porządek z tym katalizatorem.Auto stare,z niechodliwym motorem.Władujesz kasę w silnik,a wartość za 2-3 lita tego samochodu będzie dosłownie groszowa.Jeździć,dolewać i pomału odkładać na coś lepszego.Sam musisz podjąć decyzję.

Opublikowano
2 minuty temu, mirek31071977 napisał:

Dla niektórych jakikolwiek pobór oleju jest nie do przyjęcia:).Na to co masz nie ma jakieś wielkiej tragedii.Ja bym dolewał i zrobił tylko porządek z tym katalizatorem.Auto stare,z niechodliwym motorem.Władujesz kasę w silnik,a wartość za 2-3 lita tego samochodu będzie dosłownie groszowa.Jeździć,dolewać i pomału odkładać na coś lepszego.Sam musisz podjąć decyzję.

4 litry oleju na 1000km to nie jest Twoim zdaniem tragedia ?

przeczytaj jeszcze raz pierwszy post

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, mirek31071977 napisał:

Dla niektórych jakikolwiek pobór oleju jest nie do przyjęcia:).Na to co masz nie ma jakieś wielkiej tragedii.Ja bym dolewał i zrobił tylko porządek z tym katalizatorem.Auto stare,z niechodliwym motorem.Władujesz kasę w silnik,a wartość za 2-3 lita tego samochodu będzie dosłownie groszowa.Jeździć,dolewać i pomału odkładać na coś lepszego.Sam musisz podjąć decyzję.

Jest sens wymiany katalizatora przy tym poborze oleju ? Nie zajedzie sie przy tak krotkim czasie ?

Opublikowano

A fakt.Nie dopatrzyłem:facepalm:.Myślałem,że 250 ml na 1000.Nie to nie ma o czym nawet gadać.Szukaj tego motoru.Kata takie coś zabije.Sorki za pomyłkę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.