Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz coś będzie miedzy swiętami a sylwkiem ale takie chyba w pubie :evil:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 19:35_________________________________________________Adaś szukałeś avanta http://www.a4-klub.pl/smf/odp_elblagwitam_serdecznie-t106821.0.html;topicseen :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

zimno jak cholera ale możem się spotkać pod halą jeszcze... Adaś laptoka sprzedał to będzie za co pić :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:47_________________________________________________BUSZEK żyjesz??

nie słyszałem żeby coś tam się ostatnio rozwaliło... może neta nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:30_________________________________________________a on tam na stałe poleciał czy po prostu sprawdzić że też roboty nie ma i wróci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno jak cholera ale możem się spotkać pod halą jeszcze...

Witam to jak organizujecie cosik jeszcze....... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno jak cholera ale możem się spotkać pod halą jeszcze...

Witam to jak organizujecie cosik jeszcze....... :cool1:

Jak coś to po świętach - poniedziałek/wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie...

29.11.2009r. o godz. 16.30 zostałem szczęśliwym ojcem małej Dominiki

waga: 3530g , dł 53

no i życie zmieniło się o 360 stopni , pomału zaczynam się przyzwyczajać do brak snu :naughty:u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Wszystkiego dobrego dla mamusi. Niech mała zdrowo się chowa ;)[br]Dopisany: 12 Grudzień 2009, 20:58_________________________________________________

...

no i życie zmieniło się o 360 stopni , pomału zaczynam się przyzwyczajać do brak snu :naughty:u

Heee standardzik ale nie jest tak źle...

czyżby mała już miała jakieś kolki :decayed: trzeba do pionu unosić kilka razy przerywając karmienie i może jakieś masaże brzuszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie...

29.11.2009r. o godz. 16.30 zostałem szczęśliwym ojcem małej Dominiki

waga: 3530g , dł 53

no i życie zmieniło się o 360 stopni , pomału zaczynam się przyzwyczajać do brak snu :naughty:u

Gratulacje !!! To ladny prezencik na gwiazdke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie...

29.11.2009r. o godz. 16.30 zostałem szczęśliwym ojcem małej Dominiki

waga: 3530g , dł 53

no i życie zmieniło się o 360 stopni , pomału zaczynam się przyzwyczajać do brak snu :naughty:u

Gratulacje !!! To ladny prezencik na gwiazdke

no racja... prezencik fajny - gratuluje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po egzaminie na c+e :kox:

Ja pier... za pierwszym razem musze se pare bowarków strzelić żeby doszło do mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimno jak cholera ale możem się spotkać pod halą jeszcze... Adaś laptoka sprzedał to będzie za co pić :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 21:47_________________________________________________BUSZEK żyjesz??

nie słyszałem żeby coś tam się ostatnio rozwaliło... może neta nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 22:30_________________________________________________a on tam na stałe poleciał czy po prostu sprawdzić że też roboty nie ma i wróci??

zyje zyje :decayed: jak widze tu na kazdym rogu rs4 w nowej budzie to trzy dni mozna sie spuszczac :kox::polew::decayed: przecznice ode mnie stoi piekna pod zwyklym domem za 500f miesiecznie :kox::slina: Pozdro tam dla was jak dobrze pojdzie to raczej na stale tu zawitam :gwizdanie: :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...