Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

grazny to jest właśnie pierwsze moje auto które sprawdzałem i na kompie i na

stacji diagnostycznej. już nie mam na nią siły i pieniędzy!

ja to w sumie się nabijam... bo jak jechałem po auto to nawet nie wiedziałem że AVF kupiłem... taki hardcor... a że mam bluetooth'a to też z pół roku zeszło... loteria... trzeba mieć szczęście i tyle... z moją obecną wiedzą (niezbyt dużą) na te tematy to pewnie bym sobie rower kupił bo co innego bym się bał...

no to elegancko :) dzięki wielkie.[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 17:51_________________________________________________gdzie najlepiej robić przyciemke w eg??

Witam Pana... :hi:

Zawsze polecano zakład w Sztumie... a jaki to spytaj się w salonie Seata bo tylko tam ściemniali auta do salonu... nie jestem w temacie ale parę prac widziałem i było ładnie...

Od jakiegoś czasu szybami zajmuję się również syn tego dziadka co obszywa kierownice za szpitalem... gadałem z nim... widziałem... ściemę robi ładnie i przede wszystkim dobrymi foliami...

Pany, zlocik się zbliża :decayed: jakoś razem grupą (ci co jadą) może byśmy ruszyli? Macie jakieś plany?

inaczej sobie nie wyobrażam... pamiętaj tylko żebyś nie przesadził tą rakietą :wink4: bo ja nie zamierzam spalić baku w dwie strony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Szypki12 racja koles na metalowcow robi ja 106tke mu dawalem by sciemnil i zrobil spoko tylko skasowal wtedy cos kolo 300zl za 3szyby wiec nie wiem ile za twoj wezmie :mysli: ja w zime do niego podjade bo tu chca za avanta 200f :wallbash: albo za 300 moge miec pod lodzia u kumpla zrobione :kox: wiec zobacze jaka cene da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzam się sam okleić w swoim szybki, jak to wyjdzie to się okaże :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buszek jak tam klekocik?

Może byś zrobił surprise tacie i wymienił:

http://global.ebay.com/LCD_CLUSTER_DISPLAY_-_AUDI_A3_A4_A6_S3_S4_S6_VW_-_VDO_/170474173484/item

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po tygodniu stania auta u mechanika padło tym razem na pompę paliwa.

z tym że zastanawiam się co ma wspólnego pompa ze stukami w silniku i czy ma ona coś do spalania oleju ( ona jest smarowana olejem silnikowym???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem sprawdzic :decayed: a nie chce mi sie juz schodzic na dol :wallbash: ale co jak co 1.8T fajny silniczek, szkoda ze nie masz Q bo zaufaj jazda :kox: dogadaj sie moze program z walkiem zrobicie on tez ma 1.8T tylko avant, ja chce kolejne 1.9tdi bo spalanie w tym to przy jezdzie normalnej (czyt. nie zamulacz) to spalanie 10l miasto to i tak cud, no i diesel taki 150koni i wyzej lepiej sie zbiera od 1.8T :mysli:

Witam Elbląg :hi:

no 10 to łyka łyka :naughty: ale 150 konnych nie było w A4 :( te 150 konne to chyba ARL co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem sprawdzic :decayed: a nie chce mi sie juz schodzic na dol :wallbash: ale co jak co 1.8T fajny silniczek, szkoda ze nie masz Q bo zaufaj jazda :kox: dogadaj sie moze program z walkiem zrobicie on tez ma 1.8T tylko avant, ja chce kolejne 1.9tdi bo spalanie w tym to przy jezdzie normalnej (czyt. nie zamulacz) to spalanie 10l miasto to i tak cud, no i diesel taki 150koni i wyzej lepiej sie zbiera od 1.8T :mysli:

Witam Elbląg :hi:

no 10 to łyka łyka :naughty: ale 150 konnych nie było w A4 :( te 150 konne to chyba ARL co ??

:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleczeq chodzi mi taki 1.9tdi z programem :tongue4:

Adam dobra sprawa chyba sie skusze na ten wyswietlacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaleczeq chodzi mi taki 1.9tdi z programem :tongue4:

Adam dobra sprawa chyba sie skusze na ten wyswietlacz

aa no chyba ze myslałem ze chodzi o serie :decayed: ale takie 1.8T po programie tez bedzie lepiej szło :rolleyes:

A co Wam sie dzieje z FISem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bedzie lepiej szło :rolleyes

ze zbiornika :naughty:

Od spryskiwaczy chyba bo bedzie taka predkośc ze cała szybaw muchach bedzie :polew: :polew: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bedzie lepiej szło :rolleyes

ze zbiornika :naughty:

Od spryskiwaczy chyba bo bedzie taka predkośc ze cała szybaw muchach bedzie :polew: :polew: :decayed: :decayed:

przy takich prędkościach muchy nie siadają :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 150 konnych nie było w A4 :( te 150 konne to chyba ARL co ??

czasem się zdażają :decayed: ,ja miałem przed wirusem 150,8KM AVF-a :naughty:

Dobra Bartek nie chwal sie ze miałes ARL zamiast AVF :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 150 konnych nie było w A4 :( te 150 konne to chyba ARL co ??

czasem się zdażają :decayed: ,ja miałem przed wirusem 150,8KM AVF-a :naughty:

Dobra Bartek nie chwal sie ze miałes ARL zamiast AVF :decayed::naughty:

a tobie ze 140 zostało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel ma 3cx ale nei wiem czym sie rozni od 4cx nie znam sie na tym :gwizdanie:

Dobra luzuje kołka spinam wrotki :decayed: i jade na melanż :naughty: 3m sie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...