Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Otwarta :kox:

Ale ja nie dałem rady na Tomka wskazówki nie miałem nerwów :kwasny: .

Otworzył ją mechanik co koło mnie mieszka i bawił się ponad godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no i ADAŚ wykrakałeś. nie mogę w e-g dostać ECU. :wallbash: :wallbash: :wallbash::angry:

znalazłem tylko od forda galaxy z 99 roku z tym że oznaczenie ma JR i nie wiem czy będzie pasić.

gdzieś mi wcięło Twój numer kom bo chciałem do Ciebie zadzwonić i się zapytać jak byłem na miejscu.

w sumie to kąt i termostat możemy przy najbliższej okazji zrobić a kompa na później bo to 5 minut roboty.

dziś jeszcze na allegro poszukam może coś będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/komputer-sterownik-silnika-audi-a4-a-4-98r-8d0-tdi-i1334102317.html

jest jeszcze coś takiego[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:23_________________________________________________http://moto.allegro.pl/komputer-audi-a4-1-9-tdi-028906021ce-028-906-021-i1335904925.html[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:58_________________________________________________http://moto.allegro.pl/komputer-audi-a4-1-9tdi-028906021bd-028-906-021-bd-i1335904924.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 18:16_________________________________________________Jutro zagadam o miejsce na warsztacie :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506 kiedy robimy :cool1:

no prawdopodobnie we wtorek. może nawet będzie opcja z ocieplanym garażem.

tylko jeszcze nie mogę dostać ECU. w e-g nie ma w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506 kiedy robimy :cool1:

no prawdopodobnie we wtorek. może nawet będzie opcja z ocieplanym garażem.

tylko jeszcze nie mogę dostać ECU. w e-g nie ma w ogóle.

jakiś większy ten garaż? może bym sobie cb w końcu zamontował w aucie jakby była możliwość bo narazie jak gdzieś jedziemy w lata po aucie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506 kiedy robimy :cool1:

no prawdopodobnie we wtorek. może nawet będzie opcja z ocieplanym garażem.

tylko jeszcze nie mogę dostać ECU. w e-g nie ma w ogóle.

w jakich godzinach Ci pasuje? bo moja kobita pracuje w tym tygodniu do 20.30- dopiero mi dzisiaj powiedziała- i nie mam co z synkiem zrobić chyba że do południa

jakiś większy ten garaż? może bym sobie cb w końcu zamontował w aucie jakby była możliwość bo narazie jak gdzieś jedziemy w lata po aucie :rolleyes:

nie wiem jak u ciebie ale ja wkładam miedzy fotel pasażera a tunel i jest git nic u mnie nie lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u ciebie ale ja wkładam miedzy fotel pasażera a tunel i jest git nic u mnie nie lata :)

Ta, też tak robię jak jadę od dzwonu w trasę bez małych ale jak są one to fotel przesuwam max do przodu i Żaneta siedzi z tyłu między nimi, jak jedziemy bez nich to fotel do tyłu i tak na zmianę więc ta opcja tak średnio pasuje...Już obmyśliłem plan gdzie je wsadzę.

Mam taki schowek po lewej stronie kiery i tam to radio wchodzi na szerokość idealnie, trzeba tylko wyjąć go i wywaliś tylną ściankę żeby się schowało na głębokość, pociągnąć kabelek do zasilania i będzie na stałe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielik8506 kiedy robimy :cool1:

no prawdopodobnie we wtorek. może nawet będzie opcja z ocieplanym garażem.

tylko jeszcze nie mogę dostać ECU. w e-g nie ma w ogóle.

w jakich godzinach Ci pasuje? bo moja kobita pracuje w tym tygodniu do 20.30- dopiero mi dzisiaj powiedziała- i nie mam co z synkiem zrobić chyba że do południa

mi to jest bez różnicy bo siedzę na L4 jeszcze cały ten tydzień. oby nie o 7 rano hehe :)

opcja na ciepły garaż widzę że odpada ale postaram się za czymś jeszcze rozglądnąć.

a TY czasem nie masz kogoś z rodziny na malborskiej 80???? bo chyba często Cię tam widuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... ja to w piz*... zostawiam wszystko do wiosny... tą prasę czy coś tam... znaczy wahacze...

odkąd przesiadłem się na zimówki to już w ogóle mi się całkiem całkiem jeździ...

PS: moje letnie felgi na sprzedaż... powiedzmy pincet... jakby ktoś chciał... w lutym wystawiam...

Doszedłem do wniosku że felgi letnie i zimowe to bezsens... i tak trzeba 60zł wydać na wyważanie i tak... będę jeździł tylko na ori i mam gdzieś inne

jakby ktoś chciał to proszę... moim zdaniem 2 są do korekty... wyważenia albo prostowania - choć ja jeździłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... ja to w piz*... zostawiam wszystko do wiosny... tą prasę czy coś tam... znaczy wahacze...

odkąd przesiadłem się na zimówki to już w ogóle mi się całkiem całkiem jeździ...

PS: moje letnie felgi na sprzedaż... powiedzmy pincet... jakby ktoś chciał... w lutym wystawiam...

Doszedłem do wniosku że felgi letnie i zimowe to bezsens... i tak trzeba 60zł wydać na wyważanie i tak... będę jeździł tylko na ori i mam gdzieś inne

jakby ktoś chciał to proszę... moim zdaniem 2 są do korekty... wyważenia albo prostowania - choć ja jeździłem...

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: za ON :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś... ja to w piz*... zostawiam wszystko do wiosny... tą prasę czy coś tam... znaczy wahacze...

odkąd przesiadłem się na zimówki to już w ogóle mi się całkiem całkiem jeździ...

PS: moje letnie felgi na sprzedaż... powiedzmy pincet... jakby ktoś chciał... w lutym wystawiam...

Doszedłem do wniosku że felgi letnie i zimowe to bezsens... i tak trzeba 60zł wydać na wyważanie i tak... będę jeździł tylko na ori i mam gdzieś inne

jakby ktoś chciał to proszę... moim zdaniem 2 są do korekty... wyważenia albo prostowania - choć ja jeździłem...

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: za ON :naughty: :naughty:

a co za różnica... mi to lotto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedziesz na kawę to dobijemy targu

też bym chciał tylko że na piwo a mi laski nie dają ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć Żaneta ma prawko :decayed: ,a odemnie do teściaków nie masz daleko jakieś 15 min spacerkiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...