Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

no adadur zapraszaj kolege na spota :> bedzie nas więcej :tongue4: tak na marginesie to ramki juz zalozone :decayed: nawet fajnie sie prezentuja :>

fakt ramki całkiem całkiem - tylko tablice dobrze zapnijcie w zatrzaski

a poco drzewo do lasu przywozić tam by się coś znalazło albo Olsztyn nam pożyczy swoich :polew: :polew: :polew:

e tam chruścik by się przydał na wieczorne ognisko :naughty:

wypad to raczej powinien z noclegiem być chyba... gdzieś koło Ostródy się namierzy jakiś tani ośrodek i poza sezonem (kwiecień) można po świętach uderzyć... bo tak to człek nawet piwka nie wypije...

Jak z noclegiem to przypomnijcie taktusiowi o Kaletce to od nas jakieś 125km (za Olsztynkiem) nad jeziorem w lesie całkiem OK

Złapie za chwilkę :kox:

Dopisany: 09 Luty 2009, 21:23[/size]_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/jak_zostac_klubowiczem-t28150.0.html

Grzesiek ty już warunki chyba spełniasz i włączysz se powiadomienia SMS na Newbie Elbląg :polew:

chyba tak zrobię bo już mnie to wkur....

i zmienisz kolor będziesz na topie róż ponoć w modzie :polew:

:good: wysłane

Można bez kitu takie powiadomienie zapodać?

Ogólnie nie "wspieram" nowych klubowiczów bo wielu nie znam (nawet forumowo) więc się nie wypowiadam. Grzesiu jak będziesz miał cynk że jest głosowanie to daj znać, ale będę czasem tam lukał.

gadacie przez chwilę jak mnie nie było że coś długie mi to wyszło[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 00:18_________________________________________________nie załapałem przywitać - zamykają po kilku postach - ale poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest tak ze dziewczyna na polibudzie jest taka ze chwast na pustyni to kwiatek

________________________________________________________________________________________________

dobra dobra :naughty: pewnie chcesz je dla siebie :cool1: wszystkie :banan2::polew: :polew: :polew:

jak ściemnia skubany ;)

ps. kbibi kiedy sie nauczysz cytować :kox:

oj tam Adaś - czepiasz sie szczegółów :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

To do jutra :siema::yeah:

Patryk - miałeś tarczę na spocie pokazać ;(

tak jakoś wypadło mi z bani a w bagażniku woziłem :wink4:

zostawię se na pamiątkę wiec na pewno zobaczysz :tongue4:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 09:59_________________________________________________

Można bez kitu takie powiadomienie zapodać?

se jaja robiłem :decayed:

chyba niemożna :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj różne bajery można ćwiczyć jak ma się telefon z WLANem ;) w zasięgu bezprzewodowego rutera, ale trzeba czasu i chęci na ogarnianie tematów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie ludzie :wink4:

:cool1: Żyjemy żyjemy :tongue4: tylko nie którzy są bardziej zapracowani niż Ty :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 17:22_________________________________________________ADAŚ- to pudełko grające u Ciebie w bagażniku to jakie ma parametry i jak to gra ???? bo nawet nie sprawdziłem, a chciałem sobie cosik podobnego wstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAŚ- to pudełko grające u Ciebie w bagażniku to jakie ma parametry i jak to gra ???? bo nawet nie sprawdziłem, a chciałem sobie cosik podobnego wstawić

no daj spokój... ta 500 gramowa chińszczyzna ? :polew:

Adaś - jakie głosowanie? nad klubowiczem? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADAŚ- to pudełko grające u Ciebie w bagażniku to jakie ma parametry i jak to gra ???? bo nawet nie sprawdziłem, a chciałem sobie cosik podobnego wstawić
no daj spokój... ta 500 gramowa chińszczyzna ?

jak to lifter powiedział wiejski tuning :polew: to Krzysiek poco ci to :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjecie ludzie :wink4:

:cool1: Żyjemy żyjemy :tongue4: tylko nie którzy są bardziej zapracowani niż Ty :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 17:22_________________________________________________ADAŚ- to pudełko grające u Ciebie w bagażniku to jakie ma parametry i jak to gra ???? bo nawet nie sprawdziłem, a chciałem sobie cosik podobnego wstawić

Sub to HELIX W10 Competition (300/600 Watts)

http://www.audioaffinityusa.com/helixsite/helix_subwoofers.htm

Wzmacniacz to HELIX H400 Esprit czterkanałówka (4 x 70/140 W) , sub w mostku (250/500 W):

http://phoenixphorum.com/helix-h400-esprit-vt3561.html

http://www.autohifi.com.pl/helixx2.html

http://www.audioaffinityusa.com/helixsite/helix_amplifiers_esprit.htm

obudowę sam robiłem wg danych z programu - generalnie nieźle wyszło ale mogło by lepiej - względy konstrukcyjne swego czasu mnie ograniczały (wózek dla dziecka) przez co BR jest troszkę za krótki i charakterystyka niskiego dołu troszkę straciła. Do lata zamierzam zrobić nowe podejście do obudowy tym razem będe chciał sa wpasować na równo z zagłebieniem w boczku i pójdę w zamkniętą obudowę - to dał stabilniejszy i głębszy dół niestety na głośności trochę straci pewnie. Ale dla mnie liczy się jakość a nie głośność łupania. Co do drzwi ... dajcie spokuj białej gorączki dostaję jak ten temat się nasuwa.

a ha sprzęt może nie pozorny trochę ale posiada dolidną wydajność prądową (bezpieczniki 2x25A o czymś świadczą), zasilanie z akku idzie po kabelku 20mm2[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:47_________________________________________________

ADAŚ- to pudełko grające u Ciebie w bagażniku to jakie ma parametry i jak to gra ???? bo nawet nie sprawdziłem, a chciałem sobie cosik podobnego wstawić

no daj spokój... ta 500 gramowa chińszczyzna ? :polew:

Adaś - jakie głosowanie? nad klubowiczem? :mysli:

Jeszcze nie widzę takowego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że miejscowych nie biorą pod uwagę tylko obcych i czytają co nabazgrał tak zrozumiałem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś to na następnym spocie puścimy muzę tak z pół godzinki bez silnika :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś to na następnym spocie puścimy muzę tak z pół godzinki bez silnika :evil:

adam ma nowy aku

to niewiem czy sie tak szybko podda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na najbliższym spocie obgadamy projekt zlotu wiosennego EL- OL,

my szukamy miejscówki, a elblążaki przywożą browara :drinks: :oklaski:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich szczegółów dowiesz się w czasie chyba jak coś to może na pw :mysli:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:10_________________________________________________

W klubie Audi 80 też planujemy razem z chłopakami z Elbląga jakiś większy spot wojewódzki na wiosnę. Wstępnie myśleliśmy nad lotniskiem w Ornecie, bo i z Olsztyna, i z Elbląga jest praktycznie ta sama odległość - ok 50 km. Gdyby udało nam się zorganizować taki spot/zlot to naprawdę mogłoby być to coś konkretnego: A4+AKP+A80+może A6 = good

niewiem czy sie zgodzą po ostatnim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkich szczegółów dowiesz się w czasie chyba jak coś to może na pw :mysli:[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 21:10_________________________________________________

W klubie Audi 80 też planujemy razem z chłopakami z Elbląga jakiś większy spot wojewódzki na wiosnę. Wstępnie myśleliśmy nad lotniskiem w Ornecie, bo i z Olsztyna, i z Elbląga jest praktycznie ta sama odległość - ok 50 km. Gdyby udało nam się zorganizować taki spot/zlot to naprawdę mogłoby być to coś konkretnego: A4+AKP+A80+może A6 = good

niewiem czy sie zgodzą po ostatnim razie

a coś było nie tak? przecież fajny spocik wyszedł... sporo autek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś to na następnym spocie puścimy muzę tak z pół godzinki bez silnika :evil:

adam ma nowy aku

to niewiem czy sie tak szybko podda

jeśli aku ma 80Ah to w tych temp jego pojemnośc nawet niech spadnie o połowę na 40Ah to wzmacniacz niezle już będzie wysilony by ciągnąć 40A i wówczas pogra godzinkę a nie pół ... ale to tylko teoria ;) Niestety to nie zabudowa do nagłaśniania w terenie, nawet przy otwartych szybkach już tak fajnie nie słychać

mi się wydaje że miejscowych nie biorą pod uwagę tylko obcych i czytają co nabazgrał tak zrozumiałem :mysli:

nie ma ograniczeń ... każdy się może wypowiedzieć ale logiczne jest że jak sie kogoś nie zna to nie ma to sensu, zawsze się znajdzie paru którzy mogą coś wnieść do kandydatury

Odnośnie spocika wiosennego to może zacznijmy od wypadu na grilla w kilku osobowym (autkowym) gronie potem pomyślimy o czyms konkretniejszym aby też coś wypić i przenocować - w tym roku długie weekendy beznadziejnie sie układają ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiejski - nie wiejski- tuning, :kox: ale chciałbym żeby lepiej grało, nie zamierzam zabudować całego bagażnika :tongue4: ........ no bo miejsce na browarka muszę zostawić :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślał ktoś nad zabudową skosu tylnej kanapy? miejsca niewiele by zajeło a efekt jakiś by był... dla Adama to oczywiście parodia ale większości pewnie by wystarczyło... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...