Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam sie na wszystko ... poprostu wsiądę jak Grzesiu podjedzie zahaczymy sklepik po piwko bo nie ma co zamieszania robić większego z innymi trunkami, jeszcze będzie pewnie okazja ;) to i kobity się poznają.

Buszek a ty autem czasem nie podjeżdżaj (masz rzut beretem do Partyka) bo będzie ci sucho w gardle i co wtedy? No i podnieś maskę odszukaj obudowę filtra powietrza i na rurze co z niego będzie wychodzila będzie ustrojstwo zwane przepływką z taką wtyczką wpiętą.

Wracam filmik oglądać - później lukne jeszcze tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiadomo piwko :decayed:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:52_________________________________________________Okazja napewno się znajdzie.Tylko tak zasugerowałem żeby kobity nie szumiały że nie wiadomo gdzie wychodzisz :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 21:55_________________________________________________lifter co podglądasz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lifter co podglądasz naughty

tez bym pomajstrowal z wami jutro :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Patryk jakie Ci te piwko sprawić? bo muszę jakoś za czas i chęci odwdzięczyć... Adasia nie pytam bo z nim będę kupował :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Patryk jakie Ci te piwko sprawić? bo muszę jakoś za czas i chęci odwdzięczyć... Adasia nie pytam bo z nim będę kupował :>

mnie to obojętnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 09:42_________________________________________________hahaha mamy 100 :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wszyscy zjeżdżają się u PATRYKA to ja może też podjadę :polew: :polew: :polew: lub podejdę :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wszyscy zjeżdżają się u PATRYKA to ja może też podjadę :polew: :polew: :polew: lub podejdę :drinks:

:mysli: :mysli: no to co będzie duży spot :naughty: u mnie w garażu :przebiegly:

Aparat trza szykować :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 13:03_________________________________________________Buszek aparat wez :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak wszyscy zjeżdżają się u PATRYKA to ja może też podjadę :polew: :polew: :polew: lub podejdę :drinks:

:mysli: :mysli: no to co będzie duży spot :naughty: u mnie w garażu :przebiegly:

Aparat trza szykować :decayed:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 13:03_________________________________________________Buszek aparat wez :decayed:

zawsze to cos innego....... :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już gotowy na gości w garażu posprzątałem :decayed: fura umyta i dzień jakoś zleciał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO ładuje zdjęcia, fakt widziałem ten kabelek - temacie malika o wymianie kiery też jest - ale to tyczy się dla kierownicy z B7 raczej a nie znalałżem odnośnie B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko... i tak wszyscy w Bukowinie więc nie mam co do Boberka pisać...

ale nawet jak bedzie trzeba kupić w ASO to przecież takie coś mi zostało http://www.allegro.pl/item584308401_zwijacz_tasma_air_bag_kierowcy_audi_a3_a4_a6_a8.html

no i można ciut taniej opchnąć... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur czytałeś wiadomość można zakładać temat??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adadur czytałeś wiadomość można zakładać temat??

tak odpisałem PW, zobaczymy czy moje podejżenia się sprawdzą, popatrz w logi zobacz jak "falowo" przycina ci turbinę, N75 jest zdrowe, turbo równiż z tymże jest jeszcze możliwość że kat przypycha wylot ale to mało prawdopodobne

Grzesiu ja bym zapodał temat z tym problemem - daj pW do prePL o temacie by się wypowiedział - widział live jak ma być to może podpowie, boberek podobnie też sie z tym grzebał[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 23:36_________________________________________________Jakbyś zakladał temat daj namiar na rys. 419-20 w ETKA i tam są wiązki - jest ich trochę i może ktoś podpowie którą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc chłopaki ,

jak tam po I Elbląskim Spocie Garażowym :naughty:

mam pytanko czy jak przegub zaczął tyrkotać od czasy do czasu to jest już do wymiany czy jeszcze da się coś zrobić, na osłonie widoczny jest smar, pewnie osłona do wymiany a przed zimą wymieniana, tylko ciekawe czy z przegubem będę musiał wymienić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot garażowy się udał... coś co powinno trwać chwilę trwało dłużej :naughty: no ale złośliwość rzeczy martwych...

a przegub pewnie pojeździ jeszcze... ale nie ryzykowałbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem sprzątać w garażu to teściak się pytał czy robiliśmy czy libacja była :gwizdanie: . A tylko parę butelek po piwie było :cool1:[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 10:22_________________________________________________Widze ze fotki są tylko tyle :cool1: wklejaj Buszek wszystkie :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wsio potem są tylko te co GRazny robil kiery i jece jedna ale jakas tajemnica musi byc co tam jeszcze bylo robione :polew: trzeba jakos ludzi zachecic na nastepny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest zaj... z fotkami z wczoraj :kox:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 19:28_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_kupie_hak_holowniczy_kompletny_a4_b5_sedan-t71756.0.html

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_ajm_kupie_przyczepe_kampigowa-t71769.0.html

jak ktoś ma wtyki jestem zainteresowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...