Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

nowy avatar :kox: jak cos to na pw maile po linka, Patrykbor i jak teraz sie podoba :decayed: mialy mrugac to mrugaja :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

Ładnie mrugają.... ja z pytaniem

gdzie można wyciąć katalizator?? ile taka usługa kosztuje w Elblągu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko mozna ale to wiesz trzeba troche sie tym pobawic narazie poslalem takiego jak cos sie wymysli jeszcze to tez wysle :evil:

lifter moj tata w lada 110 sam sobie kiedys odpial katalizator :polew: nie no a tak serio to ja nie wiem :decayed: może sir adadur i reszta burżuazji pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mrugają.... ja z pytaniem

gdzie można wyciąć katalizator?? ile taka usługa kosztuje w Elblągu?

Powiem tak na nowodworskiej jest tłumikarz Wakieć ale ile to kosztuje to nie wiem czasami robi tak ze w rozliczenie bierze kat :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy rzeczy :

- wymienilbym termostat

- upłynnilbym regulacje cisnienia doladowania - rozruszanie sztangi, wywalka katalizatora, przepalowanie auta..

- wymienilbym filtr powietrza i wyczyscil przeplywomierz

trochę tjuningów trzeba zrobić w aucie.

siradadur :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

licze na reszte burżuazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie mrugają.... ja z pytaniem

gdzie można wyciąć katalizator?? ile taka usługa kosztuje w Elblągu?

Powiem tak na nowodworskiej jest tłumikarz Wakieć ale ile to kosztuje to nie wiem czasami robi tak ze w rozliczenie bierze kat :cool1:

No cóż... Wakieć to legenda... tylko niestety trochę za dużo bierze a poza tym to dawanie katalizatora w rozliczeniu to było złodziejstwo niesamowite. Koleś przy Tobie wyrzucał to do śmieci a później opychał jakiemuś zakładowi jubilerskiemu za 200zł... (w środku jest platyna)

Na allegro również interes kwitł... za swój katalizator od Skody Fabii wymieniłem cały kompletny wydech od silnika do końca + strumienica + robocizna :kox:

tylko teraz coś mi się wydaje że nie ma już takiego eldorado... nawet fachmani w rozliczeniu nie chcą...

reasumując u Wakiecia zapłacisz 2 razy tyle co u Pana po drodze na Warszawskiej... a strumienicę polecam bo u mnie się sprawiła i też i tym myślę w traktorku (bo przy ok. 200tyś - już trzeba...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem o strumienicy. w temacie o wydechach pisali żeby wstawić zwykłą rurę o odpowiedniej średnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąsnie oglądam ' :kox:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 14:25_________________________________________________Brawo Justyna :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Marzec 2009, 14:42_________________________________________________a tu co taka cisza :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lifter nie tykaj się wydechu narazie, wstrzymaj się trochę - a jak masz bliżej ciebie fachmana to nie trać czasu na szukanie po E-gu to 90% to pajace, za pierdołę i robotę na godzinę - 1,5 sobie chore stawki śpiewają. Jak chcesz coś więcej w tym temacie poszukaj moje wypowiedzi w odpowiednim dziele technicznym.

Grzesiu to co dogrywka z kierownicą? Kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to co dogrywka z kierownicą? Kiedy?

czekam na Was... cały tydzień mam wolny po 17tej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż niech przestanie padać ... chyba że się wcześniej wk...sz na te niedziałające guziczki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może chociaż niech przestanie padać ... chyba że się wcześniej wk...sz na te niedziałające guziczki ;)

nie spoko... nawet myślałem żeby samemu sobie zmienić i później tylko czekać na kodowanie żeby już Wam czasu nie marnować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRazny jak nie bedize dzialac to sobie zostaw zawsze szpanik ze masz przyciski a kto patrzy ze dzialaja wazne ze sa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...