Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Patrykbor

    2927

  • dziadek

    1629

  • adadur

    1552

  • GRazny

    1247

Top użytkownicy w tym temacie

tzn. z skad wezmą wiązkę? i tak chyba jest Ci potrzebna, tylko nie daj sobie podpiąć pod tylnie światła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując nowy chyba jest cały komplet :cool1: . Zresztą place i wymagam :evil: jak coś to będzie dym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ja się pochwalę pewnym zdarzeniem...

W sumie nie ma czym po prostu "głupi ma szczęście"...

Oglądam sobie kiedyś dział ogłoszeń u nas i patrzę że ktoś wystawił EGR z silnika AVF wraz z czymś tam (jakąś pokrywą - ale nie zaworów tylko czegoś innego) nowe, nieużywane firmy WAHLER... po chwili zastanowienia piszę maila (jakieś 6-7 minut od wystawienia) że jakby nie znalazł kupca to mogę od niego wziąć ten sprzęt jak mi kaska spłynie...

Po 10 minutach mail w stylu "teraz to ja Ci to mogę za darmo wysłać bo właśnie spadło i ułamał się kawałek króćca" :shocked: - no to odpisuję że bardzo chętnie i gdzie mam przesłać za przesyłkę?

na to kolega odpisuje że nie chce za przesyłkę i że jak nawiercę sobie dziurkę i wkręcę śrubkę tak, by weszła kawałek w szybko-złączkę to będzie działało good

no i czekam...

dziś przyszła przesyłka :kox:

zdjęcia poniżej (robione telefonem więc niebieskawo) - wydaje mi się że będzie śmigać... ale to się okaże... i niech mi ktoś powie że ma dobrych ludzi na tym świecie :notworthy:

58a5b8c047a4503dmed.jpg

88c5ce8c698164bbmed.jpg

4158acf24f3fac7cmed.jpg

d5b3a973dee37dfamed.jpg

292eac3006749bafmed.jpg

na ostatnim widać uszkodzenie...

pozostało kupić OCT, zamontować i wyczyścić resztę :sick3: więc pewnie EGR wymienie niezbyt szybko... a miałem go zaślepiać :polew:

numerek jaki dostałem to 038131501J a w autku mam 038131501AA... mam nadzieję że to tylko różnica SKODA/AUDI bo tak mi się wydaje...

specjalnie pominąłem kto to bo może sobie nie życzy... na szczęście mam jego adres więc jakoś się trzeba odwdzięczyć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieżle - co do munerku to z końcem 2001 ta częśc została wycofana z użycia i zastąpioną ta z literkami AA. Co do naprawy tego pęknięcia to śmigaj do piastowa może gościu ci to naprawi a potem dasz do prztoczenia ewentualnie jak on nie ma tokarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś od siebie :naughty:

Znowu rezanie w garażu :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Ale masz zajebi.... obrus :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pomysł by zmianiać EGR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś gadał że cieknie mu strasznie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1030262

jadę płacić zaliczkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś od siebie :naughty:

Znowu rezanie w garażu :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Ale masz zajebi.... obrus :kox::polew:

nie osmieliłbym się w ogóle u kogokolwiek to robić bo podobno jest tragedia z syfem...

to nie obrus tylko podkładki pod talerze...[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 07:00_________________________________________________

Coś gadał że cieknie mu strasznie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T1030262

jadę płacić zaliczkę :kox:

no cieknie... ale chciałem to zaślepić i tyle...

a furmanka niezła - mi się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi :mysli:

no mówiłeś kiedyś że posty znikają... dziś mi się zdarzyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy...

moskap1984 - opisałeś problem z zawieszeniem w dziale KOSZ i tam nikt nie ma uprawnień do odpowiadania...

PS: sprawdź klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskap1984 zapraszamy powoli tworzymy ciekawą ekipę mam nadziję że się wciągniesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...