Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbina nie wstaje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

Dzisiaj na trasie, zjechalem na parking. Po powrocie i odpaleniu auta, brak mocy, turbina nie wstaje. Na kolejnym parkingu, zgasilem, zapalilem ponownie i do czasu gdy trzymalem na obrotach wszystko bylo ok. Gdy tylko obroty na tyle spadna, ze turbo usypia, ponownie juz nie wstanie do czasu kolejnego rozruchu. Jak jest na obrotach, chodzi normalnie, ma moc itd. Gdzie szukac przyczyny? Co to moze byc? Z gory dziekuje.

Opublikowano
34 minuty temu, Krzysiek.Bln. napisał:

Witam 

Dzisiaj na trasie, zjechalem na parking. Po powrocie i odpaleniu auta, brak mocy, turbina nie wstaje. Na kolejnym parkingu, zgasilem, zapalilem ponownie i do czasu gdy trzymalem na obrotach wszystko bylo ok. Gdy tylko obroty na tyle spadna, ze turbo usypia, ponownie juz nie wstanie do czasu kolejnego rozruchu. Jak jest na obrotach, chodzi normalnie, ma moc itd. Gdzie szukac przyczyny? Co to moze byc? Z gory dziekuje.

Hej, o ile się nie mylę to turbo nie "usypia", ma działać cały czas. Możliwe że nawaliła zmienna geometria. Zrób jakieś logi, powinno wszystko wyjść.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Leejon napisał:

Hej, o ile się nie mylę to turbo nie "usypia", ma działać cały czas. Możliwe że nawaliła zmienna geometria. Zrób jakieś logi, powinno wszystko wyjść.

Kumpel podjechal z podstawowym OBD II , wykasowal blad i wszystko jest ok. Nie mniej cos sie zaczyna dziac skoro takie cos powstalo. Tak czy inaczej musze sie temu przyjrzec. Dziekuje za szybki odzew. 

Opublikowano
Teraz, Krzysiek.Bln. napisał:

Kumpel podjechal z podstawowym OBD II , wykasowal blad i wszystko jest ok. Nie mniej cos sie zaczyna dziac skoro takie cos powstalo. Tak czy inaczej musze sie temu przyjrzec. Dziekuje za szybki odzew. 

Jeżeli to zmienna geometria to będziesz miewał takie sytuacje coraz częściej. Pomoże zwykłe czyszczenie lub jeżeli jeszcze działa to niektórzy radzą przepalić trochę auto na autostradzie.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Leejon napisał:

Jeżeli to zmienna geometria to będziesz miewał takie sytuacje coraz częściej. Pomoże zwykłe czyszczenie lub jeżeli jeszcze działa to niektórzy radzą przepalić trochę auto na autostradzie.

Bede wymienial na hybryde. Mialem to zrobic  w tym miesiacu ale dostalem lekkiego dzwona wiec usprawnienia dopiero w przyszlym miesiacu a w tym blacharka. Na autostradach caly czas lata to auto wiec przepalenie raczej tu nic nie da. 

Opublikowano

to może byś się jeszcze pochwalił co to za błąd.... nastawniki też padają.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, marcin4x4 napisał:

to może byś się jeszcze pochwalił co to za błąd.... nastawniki też padają.

Niestety nie wiem. Mial jakies bardzo proste OBD. Nastepnym razem gdy to sie przydarzy , podjade do znajomego ktory ma Vaga o czym dowiedzialem sie wczoraj :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.