Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q5 - SQ5 plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

Po dłuższej nieobecności przedstawiam moje audi q5.

Wcześniej posiadałem a4 b5 1Z oraz A4 b6 AVF.

Co do auta :

2012, daytona grey , CAHA, 170KM.

Ponieważ auto nie było jakoś specjalnie wyposażone to je trochę doposażyłem.

Przeprowadzone mody:

Pakiet SQ5 PLUS zewnetrzny - 

- przedni zderzak sq5,

- przedni grill  sq5 plus

- tylni zderzak zderzak sq5 plus black

- tylni spojler klapy black ,

- aktywne wydechy sq5 plus ,

- lakierowane na czarno lusterka wraz z ramkami

- wymiana listw drzwi

-  przyciemnienie szyb

- zmiana kół na 19 gdyż na 20 przy 1BV było troche za twardo :/

- wymiana lamp przednich oraz tylnich na polift

Modyfikacje we we wnętrzu

-kamera cofania

-nakładki na pedały sq5

- gałka sq5, 

- wymiana kierownicy polift wraz mulifunkcja

-montaż tempomatu

- wymiana radia chorus na concert polift

- wymiana klimatronika na polift

- montaż Audi Select Drive

 

Aktualnie jestem w trakcie realizacji montażu intercoolera od sq5.

Mody w do realizacji:

- zwiększenie mocy

- czujnik deszczu, zmierzchu,

- zmiana dekorów

- wymiana tunelu środkowego polift

i jeszcze pewnie cos wymysle :)

 

 

 

 

tak było :

 

przód przed.jpg

srodek przed.jpg

tyl przed.jpgT

teraz jest:

bok teraz.jpg

srodek 1.jpg

srodek.jpg

tyl teraz.jpg

tyl.jpg

 

audi tyl1.jpg

Edytowane przez robertos191

Opublikowano

Masz podłączone wydechy??? Gałkę od automatu wsadziłeś do manuala ???

Opublikowano

 O to znaczy pakiet sq5 plus 

Opublikowano

Noo , kolego szacun . Zaczołem od pierwszych zdjęć i myślę „ale tu jest pracy -straszny golas " , wracam do opisu , przewijam zdjęcia a tu masa fajnej pracy wykonana . Gratulacje !!! . Tak ma wyglądać „modzenie naszych aut "  Ma Audiczka szczęście że trafiła w dobre ręce . Powodzenia w dalszych pracach :oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Wydechy miałem podłączone ale jeszcze nie graja. Mam jeden moduł audi ale z tego co wiem to jeszcze potrzeba ten dodatkowy soundbooster.

Tak gałkę mam od sq5 :)

Opublikowano

Super furke porobilłeś powiedz mi czy przy zmianie lamp na polift zmieniałeś tylko lampy czy tez maskę nadkola i zderzak

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, barca8585 napisał:

Super furke porobilłeś powiedz mi czy przy zmianie lamp na polift zmieniałeś tylko lampy czy tez maskę nadkola i zderzak

Dzieki :)  Przy zmianie lamp bixenon na bixenon potrzebowałem lampy plus wszystkie sterowniki,  slizgi lamp sa inne oraz kable przedłużające bo oryginalne sa za krotkie :)

Zderzaka, maski ani innych rzeczy nie trzeba wymieniać przy wymianie samych lamp.

Opublikowano

to fajnie dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.