robertos191

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia robertos191

Reputacja

1. Szybko Ci poszło z częściami po zmianach będzie już mega kosmos
  2. Dzieki Przy zmianie lamp bixenon na bixenon potrzebowałem lampy plus wszystkie sterowniki, slizgi lamp sa inne oraz kable przedłużające bo oryginalne sa za krotkie Zderzaka, maski ani innych rzeczy nie trzeba wymieniać przy wymianie samych lamp.
  3. Wydechy miałem podłączone ale jeszcze nie graja. Mam jeden moduł audi ale z tego co wiem to jeszcze potrzeba ten dodatkowy soundbooster. Tak gałkę mam od sq5
  4. Witam wszystkich forumowiczów. Po dłuższej nieobecności przedstawiam moje audi q5. Wcześniej posiadałem a4 b5 1Z oraz A4 b6 AVF. Co do auta : 2012, daytona grey , CAHA, 170KM. Ponieważ auto nie było jakoś specjalnie wyposażone to je trochę doposażyłem. Przeprowadzone mody: Pakiet SQ5 PLUS zewnetrzny - - przedni zderzak sq5, - przedni grill sq5 plus - tylni zderzak zderzak sq5 plus black - tylni spojler klapy black , - aktywne wydechy sq5 plus , - lakierowane na czarno lusterka wraz z ramkami - wymiana listw drzwi - przyciemnienie szyb - zmiana kół na 19 gdyż na 20 przy 1BV było troche za twardo :/ - wymiana lamp przednich oraz tylnich na polift Modyfikacje we we wnętrzu -kamera cofania -nakładki na pedały sq5 - gałka sq5, - wymiana kierownicy polift wraz mulifunkcja -montaż tempomatu - wymiana radia chorus na concert polift - wymiana klimatronika na polift - montaż Audi Select Drive Aktualnie jestem w trakcie realizacji montażu intercoolera od sq5. Mody w do realizacji: - zwiększenie mocy - czujnik deszczu, zmierzchu, - zmiana dekorów - wymiana tunelu środkowego polift i jeszcze pewnie cos wymysle tak było : T teraz jest: