Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t AVJ brak mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
LOG.MALONETUNING.COM
LOG.MALONETUNING.COM

 

Edytowane przez jareczek10r10

Opublikowano

Auto po programie ale raczej lipnym. Ciśnienie paliwa do sprawdzenia i najlepiej wgrać serie i powtórzyć logi. Szczelność dolotu też do sprawdzenia.

Opublikowano
  • Autor

Tak, auto po programie ale z tego powodu przez 3 lata nic z silnikem sie nie działo. Jesli chodzi o ciśnienie paliwa to pompa jest nowa, na poprzedniej działo sie to samo. Mam tez LPG i na nim tez się tak dzieje a nawet jest jeszcze gorzej. Do tej pory wymieniłem przepływomierz na nowy Bosh, DV, sprawdzałem szczelnosc dolotu ale nic nie znalazłem. 

Opublikowano

Te logi były na benzynie? Turbo przeładowuje sporo przez chwile więc pewnie nieszczelność w podciśnieniach.

Czasy wtrysku masakrycznie długie więc kiepskie ciśnienie paliwa i nie ma się co rozwodzić nad tematem.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, przem8 napisał:

Te logi były na benzynie? Turbo przeładowuje sporo przez chwile więc pewnie nieszczelność w podciśnieniach.

Czasy wtrysku masakrycznie długie więc kiepskie ciśnienie paliwa i nie ma się co rozwodzić nad tematem.

Tak, logi na benzynie. Jak dobrze sprawdzić nieszczelności i ciśnienie paliwa?

Opublikowano
1 minutę temu, jareczek10r10 napisał:

Jak dobrze sprawdzić nieszczelności i ciśnienie paliwa?

Dolot kompresorem, pooglądaj na youtubie filmiki, a ciśnienie paliwa manometrem podczas jazdy i ma być 4 bary cały czas.

Co to za pompa paliwa? Filtr był zmieniany?, w nim jest regulator ciśnienia paliwa

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, przem8 napisał:

Dolot kompresorem, pooglądaj na youtubie filmiki, a ciśnienie paliwa manometrem podczas jazdy i ma być 4 bary cały czas.

Co to za pompa paliwa? Filtr był zmieniany?, w nim jest regulator ciśnienia paliwa

Pompa zamiennik MAXGEAR, filtra rzeczywiście nie zmieniłem.  Jednak tak jak pisałem na LPG jest to samo.

Opublikowano

Jak na benzynie jest źle to na gazie jeszcze gorzej będzie. Jakieś błędy prócz pewnie ubogiej mieszanki wywala?

Opublikowano
  • Autor
Teraz, przem8 napisał:

Jak na benzynie jest źle to na gazie jeszcze gorzej będzie. Jakieś błędy prócz pewnie ubogiej mieszanki wywala?

Właśnie nie ma żadnych błędów, nawet dotyczących ubogiej mieszanki. Czy może to być spowodowane tym że ma wyłączoną programowo drugą sondę?

Opublikowano
Teraz, jareczek10r10 napisał:

Czy może to być spowodowane tym że ma wyłączoną programowo drugą sondę?

Nie, a jakoś niedawno to wyłączone było czy kiedyś razem z softem?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, przem8 napisał:

Nie, a jakoś niedawno to wyłączone było czy kiedyś razem z softem?

Razem z softem. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.