Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnice listw zewnętrznych drzwi LIFT


szklara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Musze kupić dwoje drzwi do B8 z 2014 roku USA (podobno S-line). Znalazłem fajne drzwi z tym że zamiast chromowej listwy maja czarną (tu nie ma problemu bo można wymienić) jednak wydaje mi się że listwy od okna jak i ten trójkącik są matowe a u mnie są błyszczące (nie mam możliwości zobaczenia tych drzwi na żywo bo są z drugiego końca Polski i tylko wysyłka wchodzi w grę). Gdzieś kiedyś dowiedziałem się że S-line ma te listwy błyszczące a w zwykłej wersji są matowe, czy to prawda? Da się to wymienić bez większego problemu? 

@Dev

Widziałem w którymś temacie że pomogłeś komuś w odczytaniu pakietu sline/wersji z numeru VIN. Dałbyś rady mi z tym pomóc? Próbowałem wysłać Ci wiadomość prywatną ale nie ma takiej możliwości. Byłbym wdzięczny za pomoc w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się dowiedziałeś, te listwy na słupkach można było zamawiać matowe lub w połysku. Nie było to zależne od wyboru pakietów sline. Listwy da się wymienić bez problemu. Te na słupkach jak i również te koło szyb - chromowane, gumowe i w połysku. 

Nie wiem co to za wymyślania ludzie biorą, sline nie znaczy że jest wszystko w środku i ba zewnątrz . Widziałem sporo b8 jak i 8t bez sline wewnątrzego które były dużo lepiej wyposażone jak te z napisami.. to co klient chce to audi robi :) czym większy portfel i wyobraźnia przy składaniu zamówienia tym lepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...