Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Światło wewnętrzne nie zapala się


majkelsbt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z oświetleniem wewnętrznym samochodu... Gdy otwieram drzwi lampka nie zapala. Można ją włączyć tylko poprzez włącznik na lampce :/ co możne by przyczyną? możne ktoś miał podobny problem?

z góry dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starości , mam to samo , krancówki w drzwiach sa albo zasyfiałe , albo popalone , było to juz gdzies opisane , poszukaj w tym dziale albo w stylizacji tam jest temat o oswietleniu samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze starości , mam to samo , krancówki w drzwiach sa albo zasyfiałe , albo popalone , było to juz gdzies opisane , poszukaj w tym dziale albo w stylizacji tam jest temat o oswietleniu samochodu.

Mam podobny problem-tylko dlaczego podświetlenie nóg kierowcy i pasażera sie załącza a oświetlenie wnętrza nie,po otworzeniu drzwi(oczywiście przy odpowiednio przełączonym włączniku oświetlenia) :mysli:

Tylko nie piszcie o zimnych lutach ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piktokterius

U mnie zaobserwowałem podobny problem, że po otworzeniu drzwi lampki sie nie zapalają, jedynie co mi sie zapala to lampka od klapy tylnej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu schematu elektrycznego jest to dość skomplikowane ..... oświetlenie nóg jest na osobnym obwodzie i bagażnika też proponuje przestudjować schemat elektryczny a sygnalizacja w fis działa które drzwi sa otwarte ??? bo z tego co obejrzałem jest steriownik odpowiedzialny za to wszystko .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym oświetleniem :mysli: rozwiązał juz ktoś ten problem i jaka jest przyczyna nie zapalania sie czasówki :(

Ps.(sygnalizacja w fis u mnie działa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...