Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przyrosty mocy w Audi A4 B8 2.0 TDI 150KM CSUA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Piszę bo nic nie mogę namierzyć. Robił ktoś program w silniku 2.0 150 koni CSUA ? Jaką moc i moment można z niego wycisnąć samym programem? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam około 182 km i 390 nm

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A ingerował ktoś w osprzęt? Wiem, że turbo z wersji 190hp jest większe ale zdaje się, że pasuje P&P. Wie ktoś jak wygląda sprawa z wtryskami? U mnie w 150hp są takie 04L130277AC Orientuje się ktoś jak z ich wydajnością? W 190hp były chyba z końcówką AE

Edytowane przez martin0485

Opublikowano
W dniu 23.02.2020 o 12:45, martin0485 napisał:

A ingerował ktoś w osprzęt? Wiem, że turbo z wersji 190hp jest większe ale zdaje się, że pasuje P&P. Wie ktoś jak wygląda sprawa z wtryskami? U mnie w 150hp są takie 04L130277AC Orientuje się ktoś jak z ich wydajnością? W 190hp były chyba z końcówką AE

Musisz dokładnie zobaczyć głowice turbiny sprzeglo itd. Czy takie same sa w CSUA i CNHA. CSUA to taka ulepszona CJCD tyle ze z adblue. Znajomy kiedyś kombinował tez z tym CSUA ale coś już ucichlo. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaciekPL napisał:

Musisz dokładnie zobaczyć głowice turbiny sprzeglo itd. Czy takie same sa w CSUA i CNHA. CSUA to taka ulepszona CJCD tyle ze z adblue. Znajomy kiedyś kombinował tez z tym CSUA ale coś już ucichlo. 

Z tego co się zdążyłem zorientować to głowica wygląda tak samo jak w CNHA Więc turbo powinno spokojnie podejść. Ale dostęp do turbiny jest dramatyczny. W ogóle nie wiem czy da się ją wymontować bez opuszczenia albo podniesienia silnika.

Opublikowano
W dniu 1.03.2020 o 14:38, martin0485 napisał:

Z tego co się zdążyłem zorientować to głowica wygląda tak samo jak w CNHA Więc turbo powinno spokojnie podejść. Ale dostęp do turbiny jest dramatyczny. W ogóle nie wiem czy da się ją wymontować bez opuszczenia albo podniesienia silnika.

:hi:

Edytowane przez MaciekPL

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

witam Ja mam 192KM zrobione programem, teraz czas na Turbo zastanawiam się czy hybryda czy od wersji 190km 

Fajnie jakby ktoś potwierdził czy podejdzie P&P, 

Wtryski ktoś zmieniał ?

 

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1150 zł - turbina Audi A4 A5 B8 B9 A6 Q2 Q5 C7 2.0 TDI 190KM (8680591650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.10.2020 o 17:54, Ziomek84 napisał:

witam Ja mam 192KM zrobione programem, teraz czas na Turbo zastanawiam się czy hybryda czy od wersji 190km 

Fajnie jakby ktoś potwierdził czy podejdzie P&P, 

Wtryski ktoś zmieniał ?

 

 

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1150 zł - turbina Audi A4 A5 B8 B9 A6 Q2 Q5 C7 2.0 TDI 190KM (8680591650). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 

Turbo podejdzie bankowo, ale nie tak całkiem P&P bo to od wersji 190hp jest dodatkowo chłodzone cieczą i trzeba się gdzieś wpiąć. Poza tym jest inna średnica jednego z węży od dolotu, a tak reszta powinna pasować bez problemu. Turbo już u mnie leży i te różnice zauważyłem. 

Opublikowano

O jak fajnie że jest kolega który modzi w CSUA, a jak różnica ? wgrywałeś nową mapę? Muszę kogoś znaleźć kto ogarnął by mi te przeróbki jak nie to wkładam hybryde. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.11.2020 o 09:30, Ziomek84 napisał:

O jak fajnie że jest kolega który modzi w CSUA, a jak różnica ? wgrywałeś nową mapę? Muszę kogoś znaleźć kto ogarnął by mi te przeróbki jak nie to wkładam hybryde. 

Puki co jeżdżę na serii. Nie chce mi się jakoś za to turbo wziąć.. Po zmianie turbiny i wtrysków na te z wersji 190hp powinno być spokojnie 220hp i około 450-460nm. Nie wiem jak będzie kiedy wtryski zostaną. Daj znać jak Ci poszło z wyciągnięciem turbo.

  • 4 lata później...
Opublikowano

Hejka, 
jakieś aktualizacje?
Chętnie dowiedziałbym się, czy turbo zostało założone i czy coś jeszcze było zmieniane ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.