Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVK] Jak podłączyć kierownicę z łopatkami do tiptronica ?


Gatitoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ... :hi: Mam kolejne zapytanie ... chcę zmienić sobie kirownicę na taką ściętą od nowego TT lub R8 tylko mam jeden problem ... wiekszosc z dostępnych na allegro lub ebayu kierownic jest z łopatkami do zmiany biegów .. ja obecnie posiadam tylko multifunkcję do obsługi radia a jeżeli zdecydoałbym się na taka z łopatkami to chciałbym wiedziec czy istnieje możliwość podłączenia ich do komputera lub gdzie aby wszystko działało poprawnie ... Prosze o pomoc i ewentualne pomysly :good: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz chyba jakieś problemy z netem bo 2 tematy założone...

wydaje mi się że nigdzie tego nie podłączysz i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz manualna skrzynie, czy aftomata?

heh - no rzeczywiście myślałem o manualu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pagadaj z Boberkiem... działać raczej będzie ale pewnie jakiś moduł potrzebny, taśma i inne pierdółki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw sprawdź co masz. Tzn jaki moduł i taśmę. Masz już multifunkcje? tempomat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam multifunkcje i tempomat i z tym nie powinno byc problemu natopiast chodzi mi o kupno ewentualnej kierownicy z lopatkami czyli do obslugi tiptronica +/- tez z kierownicy tego nie mam obecnie w samochodzie i chce wiedziec czy jest w ogole mozliwosc podlaczenia czegos takiego zeby lopatki wspolgraly ze skrzynia biegow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli RS4... bo TT odpada... zagadaj z Panami w tym temacie bo ja nie widziałem na forum takiego info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szanse wzrastaja :decayed: Musisz sie zorientowac jaki masz dokładnie moduł. Wtedy będzie wiadomo, czy da sie zakodowac na tym co masz, czy trzeba zmianiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego TT odpada ?

kierownica od TT nie ma łopatek... jeśli ktoś taką sprzedaje to nawet nie wie że to nie TT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko będzie ładnie działać. Oprócz kierownicy z łopatkami skompletuj dokładnie takie części jakie wymienilem w moim poradniku. Masz B6 więc absolutnie musisz wymienić taśmę i komputer. Numery części masz podane.

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_od_audi_r8tt-t30102.0.html;msg358199#msg358199

Po zainstalowaniu wystarczy zakodować jedną dodatkową cyferkę VAGiem i łopatki zaczną zmieniać biegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...