Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znachor od Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. Mam takie pytanie czy ktoś z kolegów poleci znachora/serwis godny polecenia od Audi a4b5 1.8t aeb z woj. Lubelskiego ewentualnie Wielkopolskiego gdyż już ręce mi opadają z moim AEB a dokładniej z trudnym uruchamianiem po nocy i szarpaniem podczas jazdy gdy wcisne gaz do końca tak jakby zapłon wypadał. Dodam że komputer po podłączeniu pokazuje sporadycznie błąd składu mieszanki lub nie pokazuje błędów w ogole. Z góry dziękuję za pomoc

Opublikowano

Jak masz vaga to zacznij od logów. Na obu paliwach te same objawy? Zakrec gaz, wypal co w przewodach i zobacz czy na samej benie będzie to samo.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, przem8 napisał:

Jak masz vaga to zacznij od logów. Na obu paliwach te same objawy? Zakrec gaz, wypal co w przewodach i zobacz czy na samej benie będzie to samo.

Ok dziś spróbuje ten gaz zakręcić i dam znać co się dzieje. Tak na obu paliwach to samo.

Edytowane przez marcinqqq0

Opublikowano

Puszczający reduktor/wtryski mogą mieć związek z odpalaniem po nocy. Do sprawdzenie jeszcze czujnik g62.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.11.2019 o 09:29, przem8 napisał:

Puszczający reduktor/wtryski mogą mieć związek z odpalaniem po nocy. Do sprawdzenie jeszcze czujnik g62.

Jeżeli chodzi o listwę wtryskowa benzynowa to założona druga. Ostatnio wymieniłem pompę paliwa bo stara dawała ciśnienie około 2.7bara na listwe. A ten czujnik od temperatury? Dodam że po podłączeniu kompa to wg mnie przeplywka za mało powietrza daje na jałowych obrotach bo około 2.81g/s

Opublikowano

Zrób komplet logów, masz co i jak w dziale diagnostyka. Na jałowych ma pokazywać od 2-4,5 więc jest dobrze. Chyba, że ma jakieś skoki przepływu albo za mało mierzy pod obciążeniem ale tego się nie dowiemy bez jakiejkolwiek diagnostyki. Przynajmniej log 2+7 w Twoim przypadku.

Sprawdź po nocy przed odpaleniem ile pokazuje g62. Jeśli jest temp zbliżona do otoczenia to jest ok.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie. Przyczyna szarpania rozwiazana. Powodem były świece, po wymianie auto przestało szarpać, ale problem został z uruchamianiem po nocy, dłuższym postoju nawet godzinnym trzeba trochę kręcić rozrusznikiem zanim odpali. Jutro sprawdzę pod kompem czy jakieś błędy się pojawily. Teraz Audi jedzie pełna swoją moca, lecz to uruchamiane zostało. Czy powodem jest czujnik g62? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.