Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALT sound


hemi66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Oto jak można wydobyć fajny dźwięk z Alcika:)

Dla porównania, układ BN Pipes lecz podwójny, koszt 1245,50 EUR bez kata oraz 2.4 V6 silnik BDV 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też głośnik zamontować jak w nowych autach tdi które udają dźwięk benzyny v6 v8 ?

Kupiłem v6 by cicho było...coś ze mną nie tak? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba lekko przepalony seryjny wydech i mam zdecydowanie lepsze brzmienie :D Poza tym łeb mnie nie boli jak jade bo jest stosunkowo cicho :D Brat ma 2.4 v6 w c6 i o ile miód na uszy na początku o tyle nie da się tym jechać w dłuższą trasę bo dudni po uszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rosomak91 napisał:

Mam chyba lekko przepalony seryjny wydech i mam zdecydowanie lepsze brzmienie :D Poza tym łeb mnie nie boli jak jade bo jest stosunkowo cicho :D Brat ma 2.4 v6 w c6 i o ile miód na uszy na początku o tyle nie da się tym jechać w dłuższą trasę bo dudni po uszach.

To chyba wydech ma na wykończeniu albo po modyfikacji,moje starsze v6 w ogóle nie jest słyszalne w trasie,jedynie szum opon i powietrza słychać.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, pila24 napisał:

To chyba wydech ma na wykończeniu albo po modyfikacji,moje starsze v6 w ogóle nie jest słyszalne w trasie,jedynie szum opon i powietrza słychać.

I pewnie tak jest, ale ciężko zdiagnozować co wymienić. Wydech wygląda naprawdę dobrze, a nie wiadomo skąd go słychać, jest to taki dźwięk nieźle dajacy po uszach. Szybko łep zaczyna boleć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Rosomak91 napisał:

Mam chyba lekko przepalony seryjny wydech i mam zdecydowanie lepsze brzmienie :D Poza tym łeb mnie nie boli jak jade bo jest stosunkowo cicho :D Brat ma 2.4 v6 w c6 i o ile miód na uszy na początku o tyle nie da się tym jechać w dłuższą trasę bo dudni po uszach.

Przepalony, seryjny wydech w alcie ma lepsze brzmienie:facepalm: Twój brat musi mieć coś nie halo z układem skoro dudni Ci po uszach w trasie, motory V są stworzone na trasy, chyba że masz coś z uszami. Film jest skierowany dla osób którzy cenią sobie rozwiązanie na fajny dźwięk wydechu, a jak chcesz mieć błogą ciszę to montuj serię, tylko że w serii przy wyższych obrotach miałem głośniej, teraz jest fajny mruk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2019 o 12:10, hemi66 napisał:

Witam wszystkich

Oto jak można wydobyć fajny dźwięk z Alcika:)

Dla porównania, układ BN Pipes lecz podwójny, koszt 1245,50 EUR bez kata oraz 2.4 V6 silnik BDV 

 

 

u mnie chodzi tak po wymianie koncowego wydechu na dedyk remusa ;)https://youtu.be/rwoLa21AZ00

Edytowane przez Czarek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...