Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4b5 1,9 ahh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzien dobry

Od jakiegos czasu poram sie z problemem, a mianowicie, przekracam zaplon niby wszystko ok, ale po przekreceniu na rozruch brak jakiejkolwiek, reakcji i czasem tak x razy z rzedu , a czasem pali normalnie bez problemu , innych problemow nie zauwazylem.

obstawiam ,ze to moze byc kostka stacyjki/ cewka/ kabel do rozrusznika lub moze sam rozrusznik 

co mysliscie ? co to moze byc?

Opublikowano

Nie było wcześniej jakiś objawów? Podłącz kabel i sprawdź błędy. Do sprzedania masz jeszcze: akumulator, wszystkie przewody prądowe i masowe, do rozrusznika idzie jeden cienki przewód i sprawdź czy pojawia się na nim napięcie podczas próby odpalania (napięcie idzie po stacyjce)

Może pada bendix albo szczotki rozrusznika już są na tyle krótkie że się zawieszają? Puknij jakimś większym kluczem w tylną część obudowy? Jak już odpalisz to sprawdź ładowanie na alternatorze jak i akumulatorze..

Opublikowano

Obstawiam zawieszone szczotki na komutatorze rozrusznika albo elektromagnes się kończy. Jak tak Ci nie pali, to popukaj w rozrusznik i sprawdź czy pomaga. Ja tak miałem i pukanie pomogło. Następnego dnia wymieniałem już na regenerowany rozrusznik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.