Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Chowające się amortyzatory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Oddałem autko do warsztatu celem zmiany sprężyn na obnizające - weitec - 35mm.

Przed chwilką dzwonił mechanik z informacją, iż nie można założyć spręzyn na amorki które posiadam, tłumacząc tym ze po ściągnieciu spręzyny wciągnie mu sie amortyzator i nic z tym nie zrobi... Mechanik nie jest kompetentny czy tez prawdą jest jego wytlumaczenie ?

Opublikowano

Chyba zmień mechanika, albo poszukaj wogóle mechanika, bo ten chyba nim nie jest.

Amortyzator po zdjęciu to się raczej rozciąga/wydłuża.

U siebie zmieniałem sprężyny przy ori amorkach, potem wymianiałem amorki na krótsze i żadnych problemów nie zanotowano.

PS Jak masz samochód rozłożony, to może kup odrazu amorki twardsze i krótsze, bo ori Ci szybko padną na tych sprężynach - sprawdzone na właśnej skórze.

Opublikowano

:polew: dobrego masz mechanika...

Założenie sprężyn to przecież żaden problem. Mógł od razu powiedzieć że nie chce mu się robić albo nie umie a nie takie durnoty wygadywać.... "mechanik" :buahaha:

Opublikowano

1bfde61149cba55cmed.jpg

do sedana idą takie, te twoje faktycznie mogą nie pasować, a -35 powinno spokojnie wejść na seryjne amorki

Opublikowano
  • Autor

na aukcji jest napisane ze obniżaja o 40mm czyli wychodzi na to ze informacja ta jest nieprawda ?

Opublikowano

możlliwe ze zapodałes do Q lub avanta :mysli:[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 10:44_________________________________________________producent podaje -35mm a zawsze jest inaczej

Opublikowano

Tu jest link do strony Weitec'a http://www.weitec.pl/pokaz_produkt.php?idprod=119

Nic tu nie ma o silniku 1.6 - czyżby nie pasowały do tego jednego silnika?

Sprawdź numery na swoich sprężynach i poszukaj na tej stronie.

Poza tym koleś dał w opisie na aukcji, że pasują do Passata B5 - może zostały ściągnięte z Passata a nie Audi, a w Passacie tył się chyba różni od Audi, jesli dobrze kojarzę...

______________________________________________________________________________

Na stronie Weitec'a sprężyny do A4 i Paska mają dwa różne numery, więc prawdopodobnie masz sprężyny od Paska.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.