Treść opublikowana przez dejvt
-
Znaczenie ET Felgi
a4 b5 1,6 () 1996... obecnie felga 17", na zime planuje 16 stalowe.. pytanie odnośnie ET. Seryjnie mam 45.. jaki zakres felg bedzie pasował do mojego autka ? rozumiem ze et 42 lub 50 spokojnie wejdzie ?
-
[ALL B5] Chowające się amortyzatory
na aukcji jest napisane ze obniżaja o 40mm czyli wychodzi na to ze informacja ta jest nieprawda ?
-
[ALL B5] Chowające się amortyzatory
no fakt Za to oddałem do innego i okazalo sie ze 2 sprezyny w ogole nie pasują do mojego audi.. http://www.allegro.pl/item583201768_sportowe_sprezyny_weitec_passat_b5_audi_a4.html przod jest ok natomiast tyl nie pasuje... - z taka info obudzil mnie rano mechanik... rozebral amorka i sprezyna nie wchodzila na niego.. kolejny matol czy moze miec racje ?
-
[ALL B5] Chowające się amortyzatory
Witam, Oddałem autko do warsztatu celem zmiany sprężyn na obnizające - weitec - 35mm. Przed chwilką dzwonił mechanik z informacją, iż nie można założyć spręzyn na amorki które posiadam, tłumacząc tym ze po ściągnieciu spręzyny wciągnie mu sie amortyzator i nic z tym nie zrobi... Mechanik nie jest kompetentny czy tez prawdą jest jego wytlumaczenie ?
-
[ALL B5] O ile auto się obniży na tych sprężynach obniżających ?
Spręzynki które kupiłem pewnie sprzedam... takze bedzie info na forum... mam do kupienia http://www.allegro.pl/item579370033_sprezyny_sportowe_do_passat_b5_sedan_97_00.html jest w stanie ktos sprawdzic o ile obniżją autko ?
-
[ALL B5] O ile auto się obniży na tych sprężynach obniżających ?
tyl siedzi dobrze, z przodem lekka przesada... chcialem zalozyc max do - 40mm czyli raczej te spręzynki odpadaja ? cenę chyba dobrą za nie dostałem ?
-
[ALL B5] O ile auto się obniży na tych sprężynach obniżających ?
witam, kupiłem dzisiaj spręzyny, cena wg mnie super. Właściciel nie wie do końca o ile spręzyny obniżają samochód. Przesłał lekko rozciągnięte zdjecie z którego wynika ze obniżają konkternie... O ile wg Was auto pojdzie w dól od tych sprężynek ? http://www.allegro.pl/item578349050_sportowe_sprezyny_audi_a4_b5.html oto spręzyny
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
- [ALL B5] Uszkodzony podłokietnik
yyyy z tego co wiem to w audi i passacie sa takie same podłokietniki tak ?- [ALL B5] Uszkodzony podłokietnik
http://www.allegro.pl/item515516289_podlokietnik_vw_passat_b5_1996_2000r_uszkodzony.html jaki bedzie koszt naprawy tego podłokietnika ? czy nie bedzie problemu z dostępem do brakującej czesci ? chyba nie ma w ogole połączenia pomiędzy podłokietnikiem i przykrywą- [ALL B5] Silnik nie rozgrzewa się do 90*
wymiane wycenili mi na 150zł ... jest to serwis gdzie exploatuje samochodzik i wcale nie sa az tak drodzy.. dlaczego taka rozbieznosc cen ?- [ALL B5] Silnik nie rozgrzewa się do 90*
Silnik rozgrzewa się max do temp 75* spalanie wzrosło o ok 2L/100km... przyspieszenie zmalało... co bedzie tego powodem ? termostat ?- [ALL B5] Przyciemnione szyby - efekty
podana numeracja nic nam nie mowi poza tym nie na temat ...- [ALL B5] Przyciemnione szyby - efekty
jak mozna ustawic te ramki zeby nie szumialo ? kto moze to zrobic aby wrocilo do pierwotnego stanu ?- [ALL B5] Przyciemnione szyby - efekty
Witam, Po przyciemnieniu szyb w samochodzie w autku zrobilo sie troszke nieprzyjemnie... Juz przy 80km/h w autku robi sie bardzo głośno, slychac świst jakby od szyb.. podczas wiatru slychac nawet pogwizdywanie wew auta... Własciciel punktu świadczacego usługi przyciemniania szyb fakt ten tłumaczy złym stanem nawierzchni naszych dróg... Ostatnio zauważylem ze w aucie została wymontowana mata z pod maski.. nie mam pojęcia kto to zrobil i mam nadzieje ze nikt z fachowców przyciemniajcych szyby... Mata byla na 100%, teraz jej nie ma .. widac tylko czysty ślad w miejscu gdzie byla zamontowana... Czy wygłuszenie z pod silnika w znaczny sposob wplywa na pogorszenie komfortu jazdy? mowie tutaj o tym ze przy wiekszych predkościach w aucie jest bardzo głosno.. nawet na biegu jalowym wiec praca silnika raczej nie ma tutaj znaczenia...- [ALL B5] Zaraz po odpaleniu gaśnie
imo to raczej nie jest skoro po jakims czasie odpalał.. wlałem STP - plyn do czyszczenia ukladu paliwowego, narazie wszystko działa bez problemow- [ALL B5] Zaraz po odpaleniu gaśnie
Zaraz po odpaleniu silnika poprostu gaśnie.. Na zapłonie dodam gazu, krece odpalam i zaraz znowu gaśnie... po kilku probach odpali... nawet jak zaraz po odpaleniu (mimo rozgrzanego silnika) wcisne gaz na maxa to obroty podskoczą do 4-5tys i silnik pada... ktos wie moze w czym tkwi problem ?- [ALL B5] Odpalanie na zimnym
na cieplym po zgaszeniu tez mialem ostanio problem... jesli juz odpali bez wcześniejszych problemów to ssanie działa normalnie tak jak powinno..- [ALL B5] Odpalanie na zimnym
oczywiscie ze odejmujemy jedno zero- [ALL B5] Odpalanie na zimnym
szukalem ale nie znalazłem nic Problem pojawil sie jakis czas temu. Samochód nie chce odpalac na zimnym silniku. Ostatnio nie chcial odpalic mimo rozgrzanego prawie na maxa silnika. Po przekręceniu kluczyka autko prawie odpala. Podczas krecenia same obroty poskakują tak do 6-7tys ale jakby nie starczylo mocy na odpalenie. .. Następnie jak juz troche przypompuje na samym zapłonie obroty podskakują do 9tys i nawet bardzo zimny silnik pracuje wlasnie na takich obrotach. Po odpaleniu chodzi jakby mial zaraz zgasnąć Jesli podczas pierwszych 5sekund po odpaleniu dodam gazu to obroty zamiast rosnąć spadają i silnik gaśnie. Po rozgrzaniu wszystko sie stabilizuje i autko normlanie odpala.. Jakies pomysły ? [br]Dopisany: 17 Listopad 2008, 18:50_________________________________________________nikt nic nie wie ?- [B5 ADP] Szarpanie przy przyspieszaniu...
u mnie to samo.. szarpie podczas gwałtownego dodawania gazu na każdym z biegów..prawdopodobnie jest to luz na mechaniźmie różnicowym.. przy gwałtownym odjęciu gazu takze szarpie ..?- [B5 ADP] Silnik się nie uruchamia
tragedią było to ze wymienialem kable pod firmą i musialem zaraz wyjezdzac wiec lekko sie spociłem dałem rade wszystko ok dzieki bardzo- [B5 ADP] Silnik się nie uruchamia
Witam mam problem i prosze o bardzo szybka pomoc jessli to możliwe ... wymienialem kable.. madry ja po szkodzie .. ! wyciągnąlem wszystkie i nie wiem skad jaki szedl... przy świecach wszystie dobrze zapięte ale nie wiem w jakiej kolejności powpinać je przy (chyba) cewce zapłonowej.. proszę o pomoc- [ALL B5] sprawdzenie kabli
Witam mam pytanko czy da rade jakos sprawdzic kable wysokiego napięcia ? Przed wymiana swiec autko (b5 1,6) paliło 8-9L... po wymianie spalanie siega 11-12L.. "SPEC" ktory wymieniał swiece bardzo szarpał za kable aby sie do nich dostac .. wydaje się, iż mógł je uszkodzić... jednak autko nie szarpie silnik chodzi rowno itd...- [B5 ADP] Jakie spalanie ?
u mnie pali obecnie 11-12L.... Przed wymianą świec brała 9L w mieście... Przy wymianie świec okazalo sie, iż kable sa uszkodzone ale jeszcze "trzymaja" byly sklejone jakas taśma i chyba sie troszke uszkodzila podczas wymiany świec.. czy uszkodzone kable mogą az tak drastycznie zwiekszac spalanie ? - [ALL B5] Uszkodzony podłokietnik