mifodzo73

O mifodzo73

Osiągnięcia mifodzo73

Reputacja

1. Witam . Mam taki nietypowy problem a mianowicie gdy jade z predkoscia 140 km/h strasznie szumi powietrze do tego stopnia ,ze trudno sucha sie radia.Na poczatku jak go kupiem tak dzialo sie tylko przy 180 km/h a teraz juz nawet przy 140 km/h.Szum dochodzi z okolic drzwi(niie szyb ).Ktos pomysli ,ze mam zle w gowie ale ja przesiadem sie z audi 80 na ta A4 i w tej starej audicy to przy 160 km/h dopiero robilo sie cicho wiec cos mi z tym nie gra.Czy nalezalo by zmioenic uszczelki w dzwiach czy moe jest jakis inny sposób ?
  2. Góru w dziedzinie elektroniki samochodowej.Auto miałem zepsute 8 miesiecy az wkoncu trafiłem do niego zrozpaczony.Jeamu zajeło to tydzien z czego 4 dni czekał na częsci.POlecam warsztat.Czeladź-Piaski ul.Rzemieslnicza 3.
  3. Ja tez mam ten problem i jak tylko doprowadzi go jakis mechanik do ładu i składu to sprzedaje klamora.Nigdy wiecej A4. Złom i tyle .Ja nienawidze tego modelu.
  4. Odebrałem ja dzisiaj od elektryka i dalej stoje.Elektryk stwierdził,ze wymienił juz wszystko oprucz koła zamachowego bo co ustawi zapłon to mu sie przewstawia o 10 stopni i mówił,ze moze koło zamachowe cos nieteges.Zawioze go jutro do innego i niech przesledzi układ paliwowy bo mi sie wydaje,ze tam tkwi problem.Autko miało juz raz czyszczony układ paliwowy po doskonałym paliwie ze stacji JET i chodził potem jakis jeszcze miesiac i zaczeły sie te cuda wianki które trwaja do dzis.
  5. Ja stoje juz 4 miesiąc u trzeciego elektryka i jutro prawdopodobnie odbiore ją bo trzeci elektryk sie wyłożył i brakło mu juz pomysłow.Sprawdzone było niemal wszystko -czujniki -przepływka -cisnienie -czyszczone zawory -wymieniona pompa -wymieniony komputer i teraz elektryk rozkłada juz rece bo mu zapłon niepasuje bo jest wychylony o 10 stopni i nie wie co z tym mam zrobic bo nie moze tego skonfigurowac. Najgorsze to ,ze nie moge teraz jej nawet sprzedac bo za duzo bym stracił. Jak juz pisałem na gazie chodzi płynnie.
  6. Wez 1,8T tylko pametaj jak zimny motór to jej nie gazuj tylko spokojna jazda az sie trosinke olej zagrzeje a potem srruuu i jestes sam ruszając ze swiateł.Jak konczysz jazde dynamiczną toodczekaj z 30 sek az sie turbinka schłodzi i autko nie do zarżniecia. A ludzie którzy mówią ze jak swista turbinka to jest na wykonczeniu to znaczy ,ze nigdy z TURBO nie jezdzili i wleką sie z wachadłami na prawym pasie .Mam koparko-ładowarke Case 580SLE na gnojówke i wniej tez pieknie swiszczy turbinka. Dbaj o turbinke a ona da Ci duzo zadowplenia.Jak dla mnie to rewelka silnik.Pozdrawiam.P>
  7. Ok. Ale ścigamy sie bez przyczep :> . Na gnojówce to tylko dobrze traktory ida przez pola z pługiem. Mam padniety komp i niegdzie sie nie scigam narazie (tak w formie LUZIKU, a nie uszczypliwie pisze)
  8. mam straszny problem bo padł mi komp w audiczce i stoje juz przeszło 3 miesiace .Prosze o pomoc wszystkich klubowiczów o poszukanie mi komputera sprawnego o numerach : 8D0907557 bądz numerach boschowskich :0261 203 550/551 .Komp ten jest bardzo ciezko dostac wiec był bym wdzieczny za pomoc. mój nr. fonu 506 289 146, GG 3814253. P.S. Nie piszcie ,ze macie taki komp z numerem powiedzmy 8D0907557 X,B czy cos podobnego na koncu bo to nie to .Musi byc gołe 8D0907557. Pozdrowionka
  9. Powiem tyle .Mam 1,8T wprwawdzie padł mi komp ale jak był dobry to jak smigałem na Prahe to zaden Jozin z Bazin mi nie podskoczył skodówką bo jak pewnie wiecie dopiero teraz do skodówek(SuprerBeee :-)) dają ten silnik.Szatan drogowy i tyle :-).Mamm LPG i przy jezdzie 160km/h spalił mi 11 litrów .Dynamika i ten swist tubinki ,który uwielbiam jak popuszcze szybke :-).Kocham ten model i polecam. Disel jest dobry do ciągniecia przyczepy. :th
  10. Ten elektryk to totalny kretyn.Nie odbiera telefonów i skonczyły mu sie pomysły.Prosze o podanie jakiegos normalnego elektryka na terenie sląska/podbeskidzia który zna sie i zrobi to .Załamuje juz rece.
  11. Komputer nie był zmieniony.Dzis dowiedziałem sie ,ze prawdopodobnie nowa przepływka ,która była zminiona jest uszkodzona wiec czekam do jutra jak wymienia na inna i dam znac co słychac z tym autem.[br]Dopisany: 20 Grudzień 2007, 13:45 _________________________________________________Okazuje sie ,ze to nie przepływka i po sprawdzeniu wszystkiego i stwierdzeniu przez nich ze od strony mechanicznej wszystko gra stwierdzili komputer.Czekam na komputer jak ktos ma namiary na tani i sprawny to moze bym wzioł bo czuje ,ze tam moge jeszcze długo postac a stoje juz 6 tygodni. Model komputera to 0261203550/551
  12. Witam. Mam problem z A4 18 T z którym meczą sie elektrycy juz piaty tydzien i trace juz nadzieje i chec posiadania tego samochodu.Załorzyłem gaz ale to nie stanowiło problemu i silnik chodził bajecznie.Problemy zaczeły sie gdy zaczeło byc zimniej iwtedy pierwszy raz nie zapalił wiec elektryk stwierdził zła jakosc paliwa i skasował mnie 300 zł i autko znowu chodziło ale juz wtedy sie ociepliło.Po miesiącu znowu przyszły chłody i mroziki i auto staneło.Inny elektryk zaczoł wymieniac Moduł zapłonu,swiece,sprawdził cisnienie na zaworach i stwierdził ze padniety jest komputer.Wtedy zawiozłem go do fachowca ,który jest elektrykiem i naprawia komputery on wymienił : Przepływke,czyszczenie zaworów,jakis taki mały trójnik gumowy bo twierdził,ze jest stary i dostaje fałszywego powietrza i dalej nic.Zapali go w garazu jak jest ciepło ale postoji noc na polu i nic mu nie pomaga.Kreci i zalewa swiece alenie zapali.POdobno wszystko gra a oni i tak nie wiedza co jest.Dzwoniłęm do gazownika i stwierdził,ze moze byc uszkodzona centralka gazu i to przez to.Odłaczyli gaz i nic.Czy to fatum ? czy mina ? Elektryk nie jest zły i podobno najlepszy na tym terenie i widac to po ilosci samochodów dobrej marki i to z daleka.
  13. Witam.Zawsze chciałem ja miec i mam